Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha orrkarikát tettetek az...

Ha orrkarikát tettetek az orrcimpámra akkor azt majd kivehetem, ha mar nem szeretnem, h ott legyen?

Figyelt kérdés

2014. szept. 19. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne vehetnéd ki?
2014. szept. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem van. minél kevesebbet macerálod, annál jobb. Ha ékszert cserélek, hiába fertőtlenítem, mindig kicsit begyullad...fél napra kb. Szóval ha nem napi kétszer variálod, akkor persze.
2014. szept. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most erre a kérdésre, amikor írtad, remélem nem komolyan gondoltál.

Ha egyszer egy karika kerül oda, soha az életben nem veheted ki!!!....-.-"

Kedves kérdező!

Kérdezz rendesebben és figyelj oda a nyelvtanra is!

orrcimpámra? Hát ha az orrcimpádra tetetsz egy karikát, gond egy szál se, de ha orrcimpádBA akkor az más tészta. Bár kezdőékszernek én egy kampós titán ékszert ajánlanék inkább a gyorsabb gyógyulás miatt, de lehet karikával is kezdeni. Háromféle karika ékrszer van: golyózáras, pálcazáras, és a hagyományos pattintós. Egy piercer csak az első kettőt használja, attól függ, milyet kérsz. Anyaga lehetőleg legyen titánium, vagy PVD (bevont ékszer). A szúrás után a karikaékszert 2 hónapig ajánlott ápolni, míg a pöttyékszereket csak 3 hétig. Szólók előre, hogy ha kiveszed, nyoma marad, ami attól függ, mennyi ideig volt benne ékszer.

0-3 hónapnyi hordás után pár hét alatt eltűnik a lyuk (beforr) és a nyoma is eltűnik kb 6 hónap alatt. 3-6 hónap viselés után a lyuk beforr idővel, de a nyoma összecsökken, sosem tűnik el. 6-12 hónap után a lyuk már nem forr össze, csak nagyon vékony lesz, esetleg a belső fele beforrhat, de a nyoma megmarad. Több, mint 1 év hordás után a lyuk nem tűnik el, ott lesz örökre. Idővel (4-5 év) a lyuk nagyon szűk lesz, de egy vékony fémszál simán átmegy akkor is rajta.

Tehát minél tovább hordod, annál nagyobb az esélye, hogy sosem forr már össze. Viszont a karikaékszert 1-4 hónap hordás után lehet cserélgetni. (Persze ki lehet előtte is, de akkor megint ott a helyzet, hogy begyulladHAT, amit újra kezelni kell...stb.)


Remélem segítettem, ha esetleg nem értenéd, amit írtam, kérdeznél még, akkor az tedd Privátban és kérlek, máskor rendesen fogalmazd meg a kérdésed illetve írj hozzá leírást is.

2014. szept. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom...es naharagudj,hogy ilyen rosszul irtam ki...szerintem nincsen mar kerdes ebben a temakorben amire nem kaptam volna valasz :))
2014. szept. 21. 10:27
 5/5 A kérdező kommentje:
Amugy azt irtam,h orrcimpamra de mind1
2014. szept. 21. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!