Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hosszú, vörösesbarna hajhoz,...

Hosszú, vörösesbarna hajhoz, hogyan célszerű sminkelni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 21. 15:17
 1/2 Deliverance ***** válasza:

Kerülni kell az élénk színeket (kék, lila). Használhatsz földszíneket, valamint feketét. Vörös haj és füstös szem nagyon jó kombináció. :)

Szájra pedig nem ajánlanám a pink/rózsaszín rúzst. A legjobb a sötétvörös, vagy a natúr.

2014. szept. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is hosszú vörösesbarna hajam van. Eléggé értek a sminkeléshez, és imádok is sminkelni és hogy öszinte legyek veled, abszolút nincsenek korlátok, csak az adott színeknek megfelelő árnyalatát kell választani és megfelelően alkalmazni. Én lila és kék sminket is szoktam készíteni ha olyan az alkalom vagy a ruhám vagy a kedvem és nagyon jól áll az is. Mindennapokra viszont egy barna-bézs füstös szemet szoktam készíteni, fekete szemceruzával, vagy tussal , szempillaspirállal.

Én 98% ban a nude színű ajkakra esküszöm, de a halvány rózsaszín is nagyon jó. A vöröset én magamon nem szeretem , de amúgy az is nagyon jó főleg ugye őszre a kis burgundis rúzsok.

2014. szept. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!