Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen (fajta) márkájú rúzs...

Milyen (fajta) márkájú rúzs az ami nem hagy foltot és nem kopik le egyhamar?

Figyelt kérdés
Olyan rúzst keresek amit ha eszel vagy iszol fent marad és nem kopik le és csak sminklemosóval lehet eltávolítani.
2014. szept. 23. 00:24
 1/2 anonim válasza:
Jááj hát csókállót bárhol szinte:D nem?
2014. szept. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én anno a max factor lipfinityt próbáltam ki... felemás élmény, nem annyira jött be. Eleve olyan műanyagosan intenzív volt a szín, ami száradás után olyan volt mint az akril festék, néha megkeményedett mint egy lakk, pedig nem tettem rá túl sokat. Nekem olyan 6-8 óráig tartott, mire elkezdett lekopni, de ezt is úgy, hogy nem ettem és ittam sokat. Poháron nem hagy nyomot, mivel teljesen "szárazra" szárad, viszont amikor lekopik... Hát az valami ocsmány. Mint amikor a körmödről pattogzik a lakk és piszkálgatod, a legfurább helyeken "bomlik meg" a szádon, vagy berepedezik. Szóval én nem venném újra, inkább lecsekkolom 2-3 óránként a normál rúzsomat

Mondjuk, ez akkor volt mikor először kijött, azthiszem azóta változtattak az applikátorán is, meg lehet hogy a fedőlakk szerű fixálón is.

2014. szept. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!