Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a kedvenc Paese sminkes...

Melyik a kedvenc Paese sminkes kozmetikai terméketek? Paese Cosmetics

Figyelt kérdés
én nagyon szeretem a termékeit és kíváncsi vagyok, hogy akik próbálták melyiket szeretik és miért
2014. szept. 23. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:

A Paese Rice Powder az egyik legeslegjobb púder, amit valaha használtam. A másik terméke, amit imádok az a Base Primer Matt (primer/alap). A szemfestékei pedig extra pigmentáltak. Nekem fekete van a Kashmir típusból, de nagyon-nagyon fekete, tartós és alap nélkül is erős.


Alapozókból nekem a Velvet Satin vált be a Natural árnyalat.


A Paese Hyaluron szérum pedig tökéletes! Egy közösségi vélemény oldalon olvastam róla litániákat és kipróbáltam. Szóról szóra igaz, nagyon jó. Persze egy nagyon fiatal bőr nem fogja értékelni :-)


Az utolsó, amit ebből a márkából próbáltam az a Paese Manifesto rúzs és az argán olajos arcpíre. Extra pigmentált és nagyon nagy a fedőképessége. A 915-ös árnyalat van meg a rúzsból és imádom, szinte csak ezt használom. Az arcpirosító szintúgy.


Remélem tudtam segíteni. Egyébként mindegyik termékét ki szeretném próbálni, mert árban és minőségben nagyon tetszik ez a márka.

2014. szept. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szuper! Köszönöm. Én is ezeket néztem ki, valamint az Egypt fényport és az új Paese Highlightert. A Manifesto rúzs tényleg extra szuper, még sosem volt ilyen pigmentált folyékony rúzsom, nagyon szeretem én is. Köszi a válaszod.
2014. szept. 24. 08:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedvenc Paese termékeim:


primer matt

liquid eyeliner tus

manifesto rúzs

art lip gloss

bamboo bambusz púder

argan arcpirosítók

mattyfyink powder

és természetesen a kashmir és az opal szemfestékei (mesések)

2014. szept. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!