Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki a kedvenc magyar sminkes...

Ki a kedvenc magyar sminkes youtube gurusotok?

Figyelt kérdés
nekem nojkoblog :)

2013. aug. 30. 20:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
25%

Nekem Móni szépségvilága nagyon jóóóóó :))

Nézd meg :)

2013. aug. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
67%
móni szépség világa borzalmas xd
2013. aug. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
69%
ehssty smink
2013. aug. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
45%

Miért borzalmas? -.-

Én is Mónit szoktam legtöbbször nézni.

2013. aug. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
61%
Eszti - Ehssty smink, illetve ő még nagyon fiatalka, de Barta Gabi videóit is mindig megnézem, nagyon cuki csajszi - gabifrizurai :)
2013. aug. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
63%

Móni szépségvilága tényleg elég szar,bocs

lehet túlságosan külsőről ítélek,de nem nagyon akarom követni egy nem túl csinos csaj szépségtanácsait,meg nekem nem is túl szimpatikus a csaj

2013. aug. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
65%
Ehsstysmink imádom a videót,meg a humorát is :D
2013. aug. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
33%
Csak nojko-t nézem a magyarok közül, a többi nem tetszik. Mondjuk ő is tud azért néha unalmas lenni kicsit, de szimpatikus a csajszi, meg jó a humora, inkább azért nézem. Külföldit nagyon sokat nézek, amcsit, ausztrált, svájcit, stb.
2013. aug. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
80%

nemtudom miért lettem leszavazva, 2# vagyok.

kedves móni se nem szép, se nem sminkelni nem tud, ráadásul a kamera beállításai is elég rosszak, nem vág semmit a videóin, ezért egy semmi sminkről is félórás videó van. rettentő unalmas, a hangszíne is irritáló, öltözködni nemtud, saját stílusa nincsen, a tus vonalat, meg a spirálozást rendszerint elb assza, a feje sárga a rossz alapozótól. állandóan személyes videókat tölt fel, ami még nem is lenne gáz, ha nem lenne mindegyik unalmas és erőltetett. sminkelni nemtud. egy féle sminket tud megcsinálni: valami ocsmány szemhájpúder, tusvonal, műszempilla és ennyi...

2013. aug. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) !
2013. aug. 30. 21:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!