Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti hány évesen kezdtétek...

Ti hány évesen kezdtétek magatokat sminkelni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 26. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15 :) de nem kihívóan, szinte fel sem tűnt senkinek.
2014. szept. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

16 évesen jöttek ki a pattanásaim, akkor kezdtem korrektort használni. 17 évesen vettem először szemceruzát és spirált.

Púdert, pirosítót, rúzst, szájfényt soha nem használtam, szemfestéket is csak ritkán kentem magamra, ma már egyáltalán nem.

2014. szept. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Talán 15-16 évesen, de csak szolidan (korrektor, néha szempillaspirál)
2014. szept. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15 évesen használtam korrektort és szempillaspirált, most használok alapozót púdert szemöldökport és szempillaspirált meg néha szájfényt 16/L :)
2014. szept. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

14 évesen szempillaspirál és néha alapozó. 15 évesen már a szemceruza is helyett kapott a mindennapjaimban.

De szerintem ez egyénfüggő. Az én ismeretségi köröm viszonylag felnőttes volt, ez lehet az oka hogy 14 évesen elkezdtem. Húgom most 15 de ő semmit nem használ, barátai is nagyon gyerekek még.

Hozzá kell tennem, a húgom gyönyörű, remélem minél később sminkel majd.

2014. szept. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én mindjárt 14 vagyok,és nagyon ritkán mikor unatkozok csak akkor teszek fel szempillaspirált,és olyan alapozóm van,ami gyógyító hatással van a patikra,és azt is csak akkor használom ha nagyon be van gyulladva a pattanás. Szerintetek ez még elmegy??
2014. szept. 26. 19:33
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Nem kellene magatokat 18 éves kor előtt sminkelni, utána majd bőven ráértek divatozni meg kelletni magatokat a férfiaknak. Most még ki sem látszotok a földből de már nagy nőnek képzelitek magatok. Gyermek vagy, játssz a szobádban és tanuljál, hogy ne segédmunkás legyen belőled. Ez a dolgod, nem a majomkodás.
2014. szept. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
17 éves leszek és eddig inkább csak próbálgattam. Ha buliba mentem persze valamennyire kisminkeltem magam de akkor se vittem túlzásba, de szerintem nem is kell. Persze egy kis alapozo, talán egy kis ajakápoló még jöhet a mindennapokra is ha nem vagy megelégedve a külsőddel, de a többi teljesen felesleges. Inkább szépen fogd össze a hajad, vagy hullámosítsd be és vegyél fel egy szép ruhát. Hidd el a fiúknak is jobban bejön. ;)
2014. szept. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én magamnak sminkelem magam. (most ez így tudom hogy nem túl értelmes, de én azért sminkelem magam, hogy magamnak tetszek, ahogy a tükörbe nézek.)

16 éves vagyok, elég csúnya a bőröm ezért alapozót és korrektort használok, hogy le legyek rosszul ahogy tükörbe nézek, meg fekete szemceruzát, mert szeretem a szemeimet (sötétkék, nagy szemek), és a természetes szőke hajamhoz nekem ez tetszik a legjobban. Nem használok szempillaspirált és nem csinálok magamnak macskaszemeket.


Egyébként meg attól még normálisan viselkedek, nem kelletem magam, és jó tanuló vagyok (4,6-os átlag gimnáziumban).


A tavalyi tanév végén kezdtem el magamat sminkelni.

2014. szept. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én 13
2014. szept. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!