Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rendelhetek erről a oldalról?...

Rendelhetek erről a oldalról? (sminkecsetet)

Figyelt kérdés
Az a neve "azsiacenter.com".Ott láttam nagyon jó sminkecseteket. Sigma (másolat) ecsetkészletet láttam háromezer valamennyiért.Gondolom ebayről rendelik.Csak azt nem tudom megbízható e az oldal.Nem láttam róla semmi véleményt vagy valamit.

2014. szept. 27. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Inkább innen, a BoarLine ecsetek elvileg jók, és az oldal is megbízható.

2014. szept. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Csak szívesebben rendelnék készletet mert lehet hogy úgy olcsóbban jönnék ki.De megnézem a BoarLine ecseteket.
2014. szept. 27. 15:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Erről a linkről érhetőek el egyébként az ecsetkészletek:



[link]

2014. szept. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én már rendeltem tőlük, és bizton állítom, hogy megbízhatóak. Számlát is kaptam. Igaz a szállítás hosszú, dehát a világ másik feléről jön. Én ezt a készletet rendeltem már vagy 1,5 éve fekete színben, és azóta is nap mint nap használom problémamentesen.


[link]

2014. szept. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó jaj köszönöm akkor rendelni fogok tőlük.:) Csak én a Sigma másolat ecseteit szeretném megrendelni.De ha a tiédnél nem volt gond akkor én is rendelek.:)
2014. szept. 29. 16:02
 6/9 anonim ***** válasza:

az utolsó vagyok ismét.


én ez alapján a videó alapján mertem megrendelni:


https://www.youtube.com/watch?v=XVxQFXKqAkw

2014. szept. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm:) A te ecseteid rendesen bírják? Nem hullik a szőrük?
2014. szept. 30. 19:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen nincs velük semmi probléma, egyetlen szál sem hullott még ki belőlük. A ferde pirosítóecset viszont hajlamos a mosás után kócosan megszáradni (gondolom mivel nem szintetikus), de ugyanerről az oldalról rendeltem utána ecsetvédőt, amit a saját ecseteteidre méretre tudsz vágni. Viszont ez a "háló" csak a vastag ecsetekre jó (alapozó, púder, pirosító, kabuki ecsetek), a szemrevalók kicsúsznak belőle, de azokra szerintem nem is kell.
2014. okt. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2014. okt. 1. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!