Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell sminkecsetet...

Hogyan kell sminkecsetet választani?

Figyelt kérdés

Teljesen kezdő vagyok a sminkelés világában. Tapasztalt nőtársaim segítségét kérném, hogy milyen sminkecsetet érdemes venni. Gondolok itt elsősorban a márkára típusra. Olvastam, h van szintetikus (abból is van olcsóbb illetve professzionális? verzió)és igazi állatszőrből készült ecset is. Milyet érdemes venni, milyen márkát, milyen árban, ami már tényleg használható is, amivel rendesen fel lehet a sminket? Mennyire jók a készletek? Érdekelne tovább az is, h milyen típusú ecsetet érdemes mindenképpen megvenni a hétköznapi egyszerűbb sminkek elkészítéséhez (pirosító, alapozó...)?


Köszönöm szépen! :)



2014. máj. 3. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
2014. máj. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kissfruzsina válasza:

[link]

[link]

a szintetikus szőrü jobb a szart nem érdemes megvenni mert egy nap után tönkremegy 10000 ft alatt nemtalálsz oyat amibe kb 24db van es jo a minősége ha csak pár ecset kell akkor az első link ha több kell a második link ezek elég jó árak és a pinkpanda eléggé megbízható a bh cosmeticses nekem is van és nagyon jó sok sikert:)

2014. aug. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!