Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Orr piercingetek (akinek van)...

Orr piercingetek (akinek van) mennyi idő alatt gyógyult meg teljesen?

Figyelt kérdés

igazából nem tudom melyik a jó kategória ehhez a kérdéshez. Bocsi, ha rossz helyre írtam.


Lassan 3 hetes az orr piercingem, és eközben volt egy 3-4 napos erős megfázásom, folyamatos orr fújás, stb. Ez viszont nem irritálta annyira a pc-t hogy begyulladjon, vagy fájjon. Akkor még csak 1 hetes volt, szóval elég friss. Sokat mozgatom, mert ezzel tesztelem mennyire fáj, mennyi gyógyult be belőle stb.

Nem fáj mozgatásnál egyáltalán már, viszont csavaros orr pc van bent (ugye ezt teszik be szúrás után egyből), és mikor félig kijön, és elfordul az orromban, akkor eléggé érzékeny...

Nem javasoljátok a cserét még? szerintetek se jó ötlet?

2-4 hét gyógyulási időt olvastam. Nekem elég hamar gyógyulnak az esetleges sérüléseim, főleg ha ápolom. Mindennap (főleg mefázás alatt) napi 4-5x bekentem, szerintem ez is sokat segített.


Csak akkor cserélhetem, ha már orr piercing csavarás alatt se fáj?


nektek mennyi idő után gyógyult meg? és mikor cseréltetek? (karikára cserélnék, és azt mondják, hogy lehet nem találom meg a lyuk végét, ezért nem ajánlják most a cserét..)


2014. szept. 27. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Hogy meg változik a világ. Régebben a teheneknek raktak orr karikát.Most meg ?
2014. szept. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem tudom, azt mondták, még saját felelősségemre se ajánlják, mert nem annyira biztonságos, mint a csavaros végű.

megértem, logikus. pl orrfújás szerintem sírásba torkollott volna, ha karika van bent, hiszen állandóan a karikát kellett volna baszogatni.. sokkal könnyebben gyógyul így. de nem ez a kérdés köszi.

2014. szept. 27. 17:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, hogy haladt a gyógyulás? Kicserélted már? Lépett fel valami probléma? Én tegnap szúrattam és egyelőre semmi problémám nincs vele.. Mondjuk most az előbb kicsit belekaptam és fáj, de nem vészes. Rendszeres kenem, remélem nem lesz baj vele.
2014. nov. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!