Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Most 2 hetes a helix pcm,...

Most 2 hetes a helix pcm, napi 1x kamillázom és 2x kenem tetrán krémmel 3 nap után bedagadt feszített nagyon de ez csak 1 napig tartott de olyan kicsi pc van benne, folyamatosan csúszkál és kb eltünik a fülemben szerintetek megpróbálhatom kicserélni?

Figyelt kérdés
Ha mozgatom már egyáltalán nem fáj elől ha tapogatom akkor se csak hátul érzékeny 1 kicsit még.

2014. okt. 4. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne cseréld ki, a helixet fél évig nem szabadna kicserélni. Kamilla helyett meg kezeld betadineal vagy octenisepttel.
2014. okt. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én is nemrégiben szúrattam 2 helixet (karikával). Pont ma 3 hetesek.

Neked, hogy alakul? Jelentkezett azóta valami probléma nálad?

A múlthéten még semmi gondom nem volt, de ezen a héten nagyon elkezdett viszketni és persze miért is ne, jól begyulladt. Eleinte én is kamilláztam, de nem ment sokáig, mert allergiás vagyok rá. Szóval most hidrogénnel fertőtlenítem esténként és eddig folyamatosan Tetrannal kentem, de 2 napja azzal is leálltam mert arra gondoltam, hogy attól kezdtem vakarózni. >.< Jelenleg gyulladáscsökkenő szteroidos krémmel kenegetem be esténként jó alaposan. Egy kicsit segített, de vajon hosszú távon is fog? :/

Te tapasztaltál hasonlót?

2014. nov. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocsi *gyulladáscsökkentő

Előző voltam.

2014. nov. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!