Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Körömlakk para. Mi a megoldás?

Körömlakk para. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Ha kenek alá alapozólakkot, akkor az egész lakk majdnem egybefüggő lemezekben jön le.


Ha nem kenek alá, akkor csak kopik, de elszínezi a körmömet.


Ha vastagabb rétegben teszem rá, buborékos lesz.


Rimmel és Catrice lakkjaim vannak, ez gagyinak számít?



2014. okt. 5. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
nálam akkor maradt szép a lakk amikor műkörmöm volt. a sima körömre is lehet rakni zseléréteget és olyanra lakkozod amilyenre szeretnéd.
2014. okt. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sok vékony réteg? akkor legalább bubis tuti nem lesz, még ha el is megy vele egy óra :)

egyébként szerintem az alaplakk is nagyon sokat számít, nekem pl azzal se jött le soha lemezekben

2014. okt. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alapozólakknak nem mindegy, milyet használsz. Én az Essence Studio Nails körömerősítőjét használom, ezüst üvegben lehet kapni. Régen kúraszerűen használtam, mert lemezesedett a körmöm, a kúra végeztével pedig elkezdtem lakkozni a körmöm, ahogy előtte, de ezt kenem alá. Ez egy nagyon híg lakk, nagyon vékonyan fel lehet kenni, de bármit rákenhetek, nem színezi el a körmöm, megvédi ettől. Még sosem jött le egyben a lakk a körmömről, mióta ezt használom alá, és nem is nagyon kopik, max. a körömvégeknél. Az általad használt lakkok szerintem nem rossz minőségűek, nekem egy hetet ki szoktak bírni a körmömön pattogás és kopás nélkül. Vasárnaponként szoktam lakkozni, hát közben nem változtatom a színét. BTGN fedőlakk kerül a lakkjaimra (nem csak Rimmelt és Catricet használok, hanem millió félét, pl. Essie, OPI, Chanel, NYC, MAC, L'Oréal, Moyra, Maybelline).
2014. okt. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pedig ezek elég jó minőségűek. Van néhány rimmelem és sose volt ilyen. Az nyc 138-as számú classy-glassy lakkját ajánlom( átlátszó fedőlakknak és alapnak is jó).


Elég ideig száradnak a rétegek. És próbálj meg lassabban lakkozni. Hátha segít nekem bevált.

2014. okt. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!