Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon gáza sötét szemöldök...

Nagyon gáza sötét szemöldök egy szőke lánynak?

Figyelt kérdés
itthon festettem be a szemöldökömet, öcsém szerint túl sötét lett és gáz, szerintem meg olyan mintha a kozmetikusom csinálta volna :D ki merjek menni az utcára sötétbarna szemöldökkel?

2014. okt. 12. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Én azt mondom ne
2014. okt. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szőke hajhoz világos szemöldök illik, a sötéttel elég csúnya.
2014. okt. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se illik a szőke hajhoz a sötét szemöldök, mindig Kiszel Tünde jut róla az eszembe. :D
2014. okt. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azért annyira nem durván sötét mint kiszel tündének, inkább cara delevingne :DD
2014. okt. 12. 18:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Az is gáz.
2014. okt. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Nem gáz.

Nekem természetes szőke a hajam és sötétbarna a szemöldököm, semmi gond nincs vele.

2014. okt. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha küldesz egy képet priviben (nem kell az egész arcod, csak annyi látszódjon, hogy milyen a hajszíned és az egyik szemöldököd hozzá), akkor megmondom, hogy szerintem milyen. Általában gáz, ha sötétebb, de pl egy platinaszőke csaj tök hülyén néz ki ugyanolyan szemöldökkel, szóval valamekkora eltérés tök elviselhető. :)
2014. okt. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz.
2014. okt. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
természetes szőke a hajam, és mivel öcsém kivételével mindenkinek tettszett ki mertem menni az utcára :DD
2014. okt. 16. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!