Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire megbízható az illatfe...

Mennyire megbízható az illatfelho.hu parfüméria? Más hasonló árkategóriájú megbízható parfümériákat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Az illatfelho.hu -n a legolcsóbb a kiszemelt parfümöm , és nagyon csábító , hogy garanciát vállalnak az eredetiségre , ugyan akkor az is oda van írva , hogy csak bontatlan csomagolásban veszik vissza a terméket , ha már kipróbáltam nem. ( ez szinte az összes online parfümériára igaz) Kérdem én akkor mi ebben az eredetiségi garancia? Amíg nem próbálom ki nyilván nem tudom, hogy eredeti -e. És igen gondolom többségében azért eredetieket forgalmaznak, de azért kíváncsi vagyok a tapasztalatokra. Van hogy a bolti ár feléért hozzá lehet jutni egy-egy parfümhöz ezeken az oldalakon, ami azért nem kis pénz.

#parfüméria #illatfelho.hu #internetes parfüm rendelés
2014. okt. 15. 23:49
 1/1 anonim válasza:
www.myparfum.hu 100% eredeti, az árak is jók
2015. jún. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!