Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13 évesen milyen sminket...

13 évesen milyen sminket használjak?

Figyelt kérdés

2014. okt. 20. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ne sokat, leginkább semmilyet
2014. okt. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon szeretnél akkor max korrektor és szempillaspirál...nem hatalmas változtatás, de a szüleidnek mindenképp szólni kell róla, minimun az anyukádnak. Remélem nem ribis sminkre gondoltál :D
2014. okt. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem azt mondom, hogy menj babázni mert az túlzás, de 13 évesen szerintem még sminkelni sem kellene, de szerintem még belefér, ha alig észrevehető. Tudom, hogy mostanában már ez a szokás, én sem vagyok sokkal idősebb, de szerintem ezzel még ráérsz. Ha nagyon szeretnéd, akkor minimálisan, alig észrevehetően inkább mert szerintem a szemhéjtus, rúzs, pirosító, szemöldökceruza, szemhéjfesték nem egy fiatal lánynak való. Mondjuk nálunk általánosban nem is engedtek semmilyen sminket, körmöt sem szabadott festeni, de ahogy észrevettem a városban, azóta kissé megenyhültek a tanárok meg "hát" iskolája válogatja, hogy mik a szabályok. Szerintem szempillaspirál és valamilyen ajakápoló vagy halvány szájfény vagy, ha olyan a bőröd akkor korrektor vagy bb krém esetleg alapozó elég, de ne vidd őket túlzásba. Persze, azt és úgy csinálsz, amit és ahogy szeretnél, de szerintem nem szép mikor ennyi idős lányok sminkelnek, de ez csak az én véleményem.
2014. okt. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne akarj 20 évesen úgy kinézni, mint egy nagymama! Ha tényleg pattanásos vagy, h kelljen alapozó, ink menj el egy bőrgyógyázhoz, vagy kozmetikushoz. Szemet ráérsz festeni, de ha annyira nem bírod ki, akk egy kis szempillaspirált használj. Szájra meg vmi labello féle jöhet. Inkább annak örülj, h még nem vagy olyan csúny, h el kell azt fedni, ezzel sok időt elfecsérelni.
2014. okt. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Leginkább semmit.

17 vagyok, amikor sminkelek, korrektor, szemceruza, spirál. Bőven elég, ráérek még később kihívóbbra kenni magam ;)

2014. okt. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmilyet, menj tanulni, hogy ne segédmunkás legyen belőled.
2014. okt. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem ettől leszel "nagylány", hanem attól, ha értelmesen, okosan viselkedsz.

Egy 13 évesnek minek a smink?

Ha mindenképp ki akarod kenni magad, akkor maximum a szempillaspirál.

Én 16 éves vagyok, szoktam sminkelni, és szeretek is, de sokszor van, hogy lusta vagyok reggel perceket vacakolni vele. Nem érzem magam "csúnyábbnak", vagy "alsóbb rendűnek", ha épp nem rakok fel semmit.

Neked meg pláne nem kéne, hiszen eleve nem neked való még a smink.

2014. okt. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!