Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » BB krémeket ugyanolyan alaposa...

BB krémeket ugyanolyan alaposan le kell mosni, mint egy alapozót?

Figyelt kérdés
Ezek inkább ugye hidratáló krémek... elméletileg lehetne úgy használni, mint egy hidratáló krémet? MIndenképpen le kell mosni?

2014. okt. 22. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én leszoktam.
2014. okt. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
tévedsz, nem hidratálókrémek. az egyik funkciójuk a hidratálás is, igen, de alapvetően nem arra lettek kitalálva, hogy krém helyett használd őket. szerintem amúgy ez az egész csak parasztvakítás leginkább, a bb krémek egyszerűen csak másfajta alapozók, de így sokkal eladhatóbbak. este MINDENT le kell mosni az arcodról, amit napközben rákensz, igen, a bb krémet is. arról nem is beszélve, hogy napközben a bb krém felületére is csomó szennyeződés rátapad, brr. szóval addig tisztítsd, amíg tiszta nem marad a vattakorong.
2014. okt. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2014. okt. 22. 19:16
 4/5 anonim ***** válasza:
A BB krémben színezék van, ugyanolyan mint egy alapozó, szóval ugyanúgy kell kezelni.
2014. okt. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
minden kozmetikumot alaposan le kell mosni. az éjszakai krémet is. : )
2014. okt. 23. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!