Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rózsaszín mini csipkeruhához...

Rózsaszín mini csipkeruhához milyen sminket ajánlotok? és milyen színű cipőt, táskát?

Figyelt kérdés

2014. okt. 23. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
attól is függ, milyen árnyalatú rózsaszín. mivel a rózsaszín (ráadásul csipkés is és mini is) elég hivalkodó, én mindenképp visszafogottabb sminkkel és kiegészítőkkel párosítanám. pl. egy szép nude magassarkúval és borítéktáskával meg egy nem túl feltűnő sminkkel. esetleg a rúzsod is lehet rózsaszín, ha nem túl sok úgy.
2014. okt. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha halvány, babarózsaszínes a ruha akkor én mindenképp egy halvány sminket tudok elképzelni, szintén babarózsaszínes rúzzsal, vagy barackszínűvel. Kiegészítőnek cipőnek, táskának bézs szín.
2014. okt. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen, halvány :)
2014. okt. 23. 17:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Én vagy fehér, világos bézses árnyalatú cipőt választanék hozzá és valami alig észrevehető, barackos, paszteles sminket. Vagy pedig sötétbarna cipőt, barnás sminkkel. Vagy fekete cipőt és valami enyhén fekete sminket (spirál, ceruza/tus minimálisan vagy esetleg füstös szemek, de csak nagyon szolidan).
2014. okt. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fekete vagy szürke cipő és táska, tusvonal vagy barnás árnyalatokkal árnyékold a szemed, nude rúzs vagy ajakápoló
2014. okt. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!