Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az iparfumeria.hu megbízható...

Az iparfumeria.hu megbízható oldal? Rendelhetek onnan?

Figyelt kérdés
Máshol alig megtalálható, már elég ritka parfümöt akarok onnan rendelni, először megörültem hogy nekik van, de aztán félni is kezdtem hogy gyanús, hogy ha majdnem sehol máshol nincs, nekik hogyhogy van... Meg hát elég drága és nem akarom hogy átverjenek. Ti rendeltetek már innen, szerintetek megbízható?

2014. nov. 2. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár parfümöt csak egyet rendeltem tőlük, de más termékeket már sokszor, mindig elégedett voltam. Viszont amit kiírnak várható szállítási időnek a termékeknél, ahhoz általában 1 napot hozzá kell adni. De mindig előre jeleznek, mikor hozzák, van nyomkövetés is, és telefonálni is szokott a futár.
2014. nov. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megbízható, szoktam rendelni tőlük.
2014. nov. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is többször rendeltem már, rendben volt minden a parfümökkel is és a kozmetikai termékekkel is. Nagyon gyorsak és mindig értesítenek folyamatosan, hogy mi van a megrendeléssel, csomaggal.
2014. nov. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megbízható, eredetiek a parfümök és a sminktermékek is, több rendelésen is túl vagyok már.
2014. dec. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!