Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Régen volt youtube-n egy...

Régen volt youtube-n egy janán csaj, aki folyton kamerában sminkelte magát. Valaki linket tudna küldeni?

Figyelt kérdés

Régen mindig néztem a videóit, sok hasznos dolgot lehetett tőle tanulni, sminkeléstől kezdve a hajformázásig. Kerestem volna make up kulcsszóval keresni, de nem találom:(

Ha esetleg valaki tudja, hogy kire gondolok légyszi írjon! Köszi!


2010. jan. 28. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te sztem Michelle Pan-re gondolsz,most csinált egy nagyo jó videót lady gaga Bad romance című számából merített ,amikor gagának olyan hatalmas manga szemet csináltak nézd meg!
2010. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok ilyen van... a sminkelős vidik 70%-át kelet-ázsiaiak csinálják... :D De ki most így eszembe jut: Ricebunny, Bubzbeuty
2010. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2010. jan. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2010. jan. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a segítséget!

Közben megtaláltam ő az:

http://www.youtube.com/watch?v=3SFOfCJr1Is&feature=related

2010. jan. 28. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!