Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek szexi a köldökpier...

Szerintetek szexi a köldökpiercing? 19/L

Figyelt kérdés
2014. nov. 17. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem igen.Főleg ha valami köves.
2014. nov. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy piercing magában nem az... egy has lehet szexi, piercinggel is, anélkül is, csak lapos legyen és enyhén izmos. Eddig csak hájas hasú lányokon láttam piercinget... ami elég ronda.
2014. nov. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Én jövőre csináltatok is (megengedik a szüleim).. ;)



15/L

2014. nov. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon szerettem és jól is állt a hasamban. (nem a hájas fajta, mint írták, hanem izmos, nagyon kicsi pocival)

Viszont mai fejjel már nem csináltatnék, ki is vettem nemrég.


23N

2014. nov. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyébként 16 voltam mikor csináltattam. Talán 19 évesen is megcsináltam volna.


#4

2014. nov. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Attól függ, hogy milyen hozzá a hasad, látatlanban nem lehet megmondani. Ha gondolod, küldj képet privátban és mondok véleményt. De általában szép hashoz fölösleges, ha pedig nem annyira szép, akkor inkább oda nem illőnek hat. Kevés olyan köldökpiercinget láttam eddig, ami tényleg adott az összképhez.
2014. nov. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szepieri ***** válasza:
Én mindig kiborulok a piercingtől, mármint szépnek tartom, de nem szuratnám ki magam. Képzeljétek még fülbevalóm sincs, mert annyira írtózom tőle! :D Ezzel szemben tetkóm van. KI ÉRTI EZT?!!! :D
2014. nov. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!