Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek szexi lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek szexi lenne a köldökpiercing egy 16 éves lányon? (Alak és has megvan hozzá) Légyszives indokoljátok meg!

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

hát a piercing alapból nem szexi :D szóval nem tetkó az már más tészta :)


19F

2011. júl. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

15/F

én nem azt nézem h van e kölcsökpiencingje vagy nincs. de ha van alak meg has akk nem gáz :P ha sexy vagy akk ez még jobban feldobja ;) indoklás: az olyan "plusz", nőies. ha azért kérdezed mert akarsz egyet akk az én véleményem szerint nyugottan csináltass :P

2011. júl. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
ennél már csak az a durvább, hogy az egyik 12 éves ismerősömnek fültágítója van.... ha ezt nézzük, te már öreg vagy a piercingezéshez. paff.
2011. júl. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát nekem nem igazán jön be:/xd
2011. júl. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nem. Én félnék hogy egyszer összeakadunk... végleg :S


Inkább hanyagoljanak.

2011. júl. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

akkor a 12 éves ismerősödnek ajánlom figyelmébe: alvin és a mókusok- húzzál gumit c számát :)


19F

2011. júl. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

igen szép.és az a lényeg hogy neked tetsszen.Mert valakinek semmilyen piercing nem tetszik.Valakinek meg nagyon is bejön:) Én is szerettem volna de inkább meggondoltam magam,mert akármibe beleakadhat és az fájdalmas.

L19

2011. júl. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
azt a számot még énse ismerem. : D de tudod, a 12 éveseknél menő dolognak számít mások oltogatása.... hát velem is megtette, azóta nem állok vele szóba, kis minikuurva. én viszont szívesen húznék egy zacsit a fejére. : D
2011. júl. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

ma 13:15 én ismereeeem!:D

"Húzzál gumit így is túl sok a hülyegyerek" :D

2011. júl. 17. 16:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha mutatsz képet akkor könnyebb lenne megállapítani :)

Amúgy szerintem NAGYON SEXY a köldökpiercing!! :))

2011. dec. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!