Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Aki hónapokon át géllakkozott...

Aki hónapokon át géllakkozott vagy műkörme volt, nem vékonyodott el nagyon a saját körmöd? Tartasz szünetet? Vagy nem foglalkozol vele?

Figyelt kérdés

2014. nov. 19. 13:23
 1/6 anonim válasza:
nekem sajat kormomon van zsele. teljesen elvekonyodott,viszont nagyon szepen megnott.nemtartok szunetet,mert ha nem lenne rajta zsele ,letorne :-)
2014. nov. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem mar több, mint egy éve folyamatosan van műkörmöm. Elvékonyodott a körmöm, de úgy vagyok vele, hogy ha le fogom szedetni, akkor maximum megvárom, hogy lenőjön a vékonyodott rész.
2014. nov. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem másfél évig volt porcelán műkörmöm, kicsit elvékonyodott tőle a körmöm, de kb egy hónap alatt rendbe jött,viszont géllakozva csak egyszer volt, és attól nagyon tönkrement, amíg nem nőtt le az egész, szörnyen nézett ki :/
2014. nov. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 1 és fél évig volt folyamatosan műkörmöm. Nem rég lett leszedve. Nem vettem észre ,hogy elvékonyodott volna. Most pedig (mivel a műköröm alatt szépen megnőtt) lakkozom.
2014. nov. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4 évig volt folyamatosan (maximum 2-3 hét szünettel néha, de nagyon ritkán) műkörmöm. Eléggé elvékonyodott a körmöm, de nem igazán érdekelt. Most viszont, hogy próbálom megnöveszteni a körmeimet, nem túl jó...Erősebbek már, meg is nőnek, de folyamatosan letörnek. Mondjuk ebben szerepe lehet a 10+ év körömrágásnak is, de gondolom a műköröm sem volt azért túl jó hatással rá...
2014. nov. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 KörmösMagenta ***** válasza:

7 éve van műkörmöm vagy géllakkom felváltva folyamatosan.

Pontosan olyan a körmöm, mint előtte volt. :)

2014. dec. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!