Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Még kislányként kaptam egy...

Még kislányként kaptam egy órát, nem tudom hordhatnám e most, nem ódivatú vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

[link]


Az enyémnek modernebb a számlapja és a mutatói is kidolgozottabbak.


2014. nov. 24. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha tetszik hordd.
2014. nov. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Ne hari, nekem nem tetszik. Tul oreges. Mondjuk nem tudom, mikor voltal kislany, en 35 vagyok, nem hordanam. Viszont, ha tetszik es illik hozzad, akkor ez ne tantoritson el.
2014. nov. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szép, én mindenképp hordanám. 21L
2014. nov. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

azért dilemma az a hordás - nem hordás, mert nagy a csuklómra és be kéne vetetni belőle, ha mégis meggondolnám magam akkor feleslegesen vittem el óráshoz

nem tudjátok mennyi kb az igazítás meg elemcsere?

2014. nov. 24. 14:49
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is hordanám.
2014. nov. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"nem tudjátok mennyi kb az igazítás meg elemcsere?"


Itt nálunk (Db.) csak az elem árát szokta felszámítani az órás, akihez járok.

Tartóselemmel ~700.

2014. nov. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

[link]


lefotóztam az órát, de nem lettek valami éles képek

2014. nov. 24. 15:16
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó, szerintem ez az a klasszikus darab, ami soha nem megy ki a divatból, egyszerűen azért, mert nincs rajta semmi, ami olyan nagyon "trendi" lenne (mint például a ma divatos hatalmas számlapos órák, azok, amik úgy néznek ki, mintha férfi órák lennének), ez egyszerű és letisztult. Szép.
2014. nov. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nyugodtan hordhatod, ha tetszik. Én az arany (színű) cuccokat nem szeretem, de ezüstben simán felvenném.

25L

2014. nov. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Általában ingyen kiveszik a szemeket. Pláne ha elemcsere is van, tőlem legalábbis még sose kértek ezért pénzt.

Nem épp divatos, de ha nem vagy elvetemült divatfüggő, akkor nyugodtan felveheted. Az időt mutatja, az a lényeg. Ahogy látom, elég vékony csuklód van, egy nagy számlapos óra hülyébben állna szerintem. Ez csinos.

2014. nov. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!