Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Velem van gond, ódivatú...

Velem van gond, ódivatú vagyok, mert nem vagyok az a "szupertrendi" csaj, hanem szeretem a hosszú szoknyát, a néptáncot, érdekel a vallás, és nemszeretem mutogatni magam? 15/L

Figyelt kérdés
A suliban, cikiznek, az öltözködésem, miatt, mert "öreges" és érzem a megvető pillantásokat, és nem merek végigmenni a folyosón, mert félek a véleményektől, mert nem a legdivatossabbak a ruháim, de nekem ez a stílusom, és magamnak is szoktam ruhákat varrni, és emiatt cikiznek, velem van baj? (pl: tavaly én voltam ez egyetlen aki elkezdett hordani inget kigombolva pólóval, és akkor is éreztem a lenézést, és szép lassan - most már szinte minden lány - így hordja, de engem akkor cikiztek!)14/L
2011. aug. 27. 01:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%

most akkor 14 vagy 15 éves vagy?


Nah de nem számít...érdekes...mindenkit cikiznek valamiért különösen ha kitűnik a többiek közül és nem ő a hangadó akkor élő céltábla vagy...

Nem kell követni a divatot felesleges ő egyformák te meg más ennyi...


én sem szeretem mutogatni magam, azért ritkán felveszek sortot

2011. aug. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
14 múltam 15 leszek :)
2011. aug. 27. 01:28
 3/22 A kérdező kommentje:
Kösz :)))))
2011. aug. 27. 01:28
 4/22 anonim ***** válasza:
63%

most mit vársz a válaszoktól? ha azt írjuk hogy változz meg akkor ugysem teszed mer "nekem ez a stílusom , nekem ez tetszik , engem így kell elfogadni" , ha azt írjuk hogy ne érdekeljen mások véleménye akkor meg nyafogsz hogy dehát a megvető pillantások és a többi...nincs értelme a kérdésednek...MIT VÁRSZ ???:/

vagy azt akarod hogy ajnározzanak hogy jaj legalább neked egyedi a stílusod és nem vagy tucat, örülj neki, ne változz meg úgy vagy jó ahogy vagy ... ezt akarod igaz ???

ááá nem értem az embereket :/ sok hülye kérdés...

2011. aug. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hát, az biztos, hogy nem a te válaszodat vártam!!!!!asdasd!!!!!!!!!!! :S
2011. aug. 27. 01:39
 6/22 anonim ***** válasza:
64%
de most komolyan !!! akkor mégis MIT VÁRSZ ??? nem költői kérdés , nyugodtan lehet rá válaszolni ...
2011. aug. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Csak a véleményt, nem a leszólást! Kösz a véleménynyilvánítást, de nem ba*******t kértem! :S
2011. aug. 27. 01:43
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
nem basztattalak..ez a véleményem : a kérdés értelmezhetetlen...
2011. aug. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%

bocsi,azért én is néznék egyet ha meglátnálak szerintem.

attól h nem vagy trendibendikistündi, attól még 2011ben kéne tudni öltözködni:/

17l

2011. aug. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Inkább hagyjuk!
2011. aug. 27. 01:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!