Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik mű szempillát ajánlanátok?

JiNi05 kérdése:

Melyik mű szempillát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Venni akarok, de nem tudom milyet. Valami tartósabbat szeretnék.
2014. nov. 29. 14:13
 1/3 anonim válasza:
Attól függ milyen en gondolkodsz. Ha sorosat szeretnél akkor a dm rossman esetleg még láttam szépeket a marionnaudban de ha tincseset szeretnél ( ez az ami apró kis darabokban van nem teljes szempillasor ezért sokkal természetesebb a hatás) azt inkább rendelni lehet, de én személy szerint mindkettőt a pinkpandáról rendelném. Nekem az onnan rendeltek mindig beváltak.
2014. nov. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de egyébként tartós? Mármint meddig marad fent?
2014. nov. 30. 09:52
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Ha már szép hosszú, és dús szempillákat szeretnél, szerintem inkább a sajátjaidat növeszd meg. Az garantáltan tartós, nem mű, és nem roncsolja a pilláidat.

Ricinus olaj erre nagyon jó, de ha biztosra akarsz menni Careprost/ Latisse.

2014. dec. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!