Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kreol, barna bőrre Catrice...

Kreol, barna bőrre Catrice Camouflage korrektor?

Figyelt kérdés
Jókat hallok róla, és szeretném kipróbálni, de vajon barna bőrhöz passzolna valamelyik árnyalata?

2014. dec. 3. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán. Ezeket inkább világosabb bőrűekre találták ki. Legalábbis én eddig 3 árnyalatban láttam: egy nagyon világos, egy normál színű (amit én pl. bb krém nélkül tudok használni) és egy sárgásabb árnyalatú (bb krémre az jó nekem például), de az utóbbi kettő is világos eléggé
2014. dec. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
óh, sajnálom akkor, pedig nagyon jónak tűnik.. hátha találok valami hasonlót megfelelő árnyalatban. köszi a választ!
2014. dec. 3. 18:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom :/ Én elég sápadt vagyok, az Ivory nekem is világos, a light beige úgy nagyjából jó, ha nem vagyok lebarnulva, a harmadik se tűnik sokkal sötétebbnek.
2014. dec. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kivételes dolog manapság, de ebből épp szokott lenni teszter. Egy próbát megér. Tényleg kreol bőrre lehet tényleg világos lesz, de néha nehéz megítélni az ilyet. :D Én annyira nem gondoltam magam sápadtnak, de a legvilágosabb is túl sötét lett. :D

De ha tényleg nem jó, az artdeco-nak van hasonló terméke, picit drágább, de elég széles skála van, a catrice-nál több tónusban, meg szélesebb színskálával, abból tuti találsz jót. Esetleg még a Kryolant nézd meg.

2014. dec. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké köszi. ma voltam bent és nem volt belőle teszter. nem hoztam el egyiket sem.
2014. dec. 4. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!