Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen műszempilla ragasztót...

Milyen műszempilla ragasztót vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Soha nem volt még műszempillám, de nagyon megtetszettek ezért vettem egy párt, kipróbálni, aztán eldöntöm, hogy mindennap használok-e ezentúl avagy sem.

A műszempillákhoz nem volt ragasztó (bár nem hinném, hogy egy no-name terméket szívesen felkentem volna a szemhéjamra).

Kérdeztem a pénztáros nőt, hogy van-e esetleg műszempilla ragasztó, azt erre felcsattant, hogy külön, kimondottan műszempilla ragasztó nincs, hanem az pillanatragasztó, és hogy mindenki ezt visz műkörömhöz illetve műszempillához.

Hát kb. szóhoz sem tudtam jutni. Rendesen Én éreztem magamat hülyének. Pillanatragasztó? SZEMHÉJRA???!

Tudnátok ajánlani valami -nem pillanatragasztót- kevésbé veszélyes műszempilla ragasztót?

Köszönöm!



2014. dec. 15. 05:10
 1/4 anonim válasza:
DUO márkájú nagyon jó :)
2014. dec. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

És még annyi, hogy mennyire tartós? Átvészel egy teljes napot?

2014. dec. 19. 04:40
 3/4 anonim válasza:
Igen:) de olyat vegyél ami átlátszóra szárad.
2014. dec. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszii :)
2014. dec. 27. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!