Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiuk! Nektek mennyi az a...

Fiuk! Nektek mennyi az a smink ami meg tetszik es mennyi az amitől mar rosszul vagytok? Lanyok!?

Figyelt kérdés

2014. dec. 17. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt cm-ben határozzuk meg?
2014. dec. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem, dehogy :D

Arra gondolok, hogy milyen sminkrol gondoljátok azt, hogy szep ( pl.: alapozó, szemhejtus/szemceruza, szempillaspiral )

2014. dec. 17. 16:44
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

én ezt sose nézem ilyen aprólékosan, hogy most szemceruza van a szemén, vagy micsoda.


a legjobb, ha nincs is kisminkelve, vagy csak picit és úgy is szép!


aztán jön az, hogy látszik, hogy ki van sminkelve, de nem ilyen vakolat jelleggel, az is oké.


nálam a műszempilla, meg a kipingált szemöldök nem jön be, a rúzst se szeretem, meg a levakolt fejet, meg arcpírt, szóval amikor úgy néz ki egy lány, mintha épp egy fotózásról jött volna. ez az utcára, főleg nappal nagyon sok!


lehet, hogy azért van ez így, mert volt már rossz tapasztalatom, amikor megláttam egy addig szépnek gondolt lányt smink nélkül... :(


f/27

2014. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ja és egyszer meg összepúderezte egy fehér pólómat egy lány, az is gáz volt. meg amikor nem lehet hozzábújni, mert "jaj a hajam vigyázz! jaj a sminkem" - ez mind gáz. oké, tegyen fel valamit, hogy szebb legyen, de ne ezzel legyen elfoglalva egész nap!


(előző vagyok)

2014. dec. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem mindenféle smink tetszik ha ügyesen, igényesen, és ízlésesen van megcsinálva!


ami nem jön be az a "vakolat", de ez nem azt jelenti h nem tetszik ha egy lányon alapozó van, mert miért ne lehetne. akkor van baj amikor a csaj életében először sminkel vagy csak szimplán ügyetlen és egy tonna van rajta és hülyén néz ki tőle...

nekem a rúzs pl vörös rúzs nagyon bejön de azt viselni is tudni kell, meg hazsnálni is mert néhányan úgy néznek ki mint egy bohóc... a fekete szemceruza ugyanez... nem szabad túlzásba vinni.

igazából a mennyiség tökmind1 ha ügyes akkor úgyse tűnik fel meg úgyse használ a kelleténél többet.

2014. dec. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb fiú ezt így nem tudja. Lányként nekem az a tapasztalatom, hogy a természetes smink tetszik nekik, vagyis mikor nem is tűnik fel nekik, hogy a lány ki van sminkelve. Alapozó, korrektor(persze jó árnyalatú, jól eloszlatva), szempillaspirál, esetleg szemceruza. A rúzst egy részük nagyon szexinek találja, viszont vannak rúzs ellenesek is.
2014. dec. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Éppen annyi, hogyha leszedi magáról, akkor a valós és a kifestett kép között ne húsz évnyi legyen a különbség.
2014. dec. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az a tapasztalatom hogy amennyit gondolnátok ti lányok hogy mennyi "kéne", annak a 10%-a a megfelelő :). Én spec annak örülök ha semennyit nem használ egy nő, max ha valami nagyon gáz pattanása van akkor OK próbálja elrejteni, meg szedje ki a nem túl előnyös szőröket ha vannak. De pl a kiszedett és visszarajzolt szemöldök vagy a "vakolat" kifejezetten visszataszító számomra.

A "ne érj hozzám mert elkenődik a sminkem/elrontod a hajamat" pedig minden varázst képes megölni.

2014. dec. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ne túl sokat a tulsok smink szarul néz ki
2014. dec. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!