Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szem alatti sötét karikákat...

Szem alatti sötét karikákat mi tünteti el a legjobban?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnya sötét szem alatti karikáim vannak, már egész kiskorom óta. Genetikailag ilyen sajnos, ezért nem tudok mit tenni. Lehet súlyosbítja, hogy alacsony vérnyomásom, és lehet vashiányos is vagyok. Általában keveset iszom, és alszom, de ha nem így van, akkor is ilyen. Elég beesett szemeim is vannak. Maybelline Affinitone Korrektor-om van, és nem fed nekem eléggé, ha meg többet teszek rá, akkor meg nagyon csúnyán megül a kicsi ráncokban... és csúnya hatást kelt. Milyen korrektor/alapozó bármit vegyek, hogy ne érezzem magam rosszul egésznap..?

2014. dec. 18. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha korrektor nem segít, akkor nem nagyon van megoldás.

Viszont biztos hogy segítene ha többet aludnál, sokat innál, egészségesen étkeznél és a vashiányt is pótolnád. Még ha nem is lesz tökéletes, de tuti szebb lesz utána a bőröd, meg a karikáid is halványodnak.

2014. dec. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet segít, de nem tudom milyet vegyek! Olyat keresek, ami másnak is bevált. Látom szüleimen, hogy ez genetikai dolog, és amikor nem stresszeltem ennyit és sokat aludtam, kiskoromban is ilyen volt.
2014. dec. 18. 21:05
 3/3 anonim válasza:
A legjobb ha olyan korrektor palettát vásárolsz ami több színből tevődik össze mert az arcod részein levő hibák sem egyformák tehát mindenik hibára más korrektor a megfelelő.
2014. dec. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!