Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gél lakra szórhatok sima...

Gél lakra szórhatok sima csillámot?

Figyelt kérdés
kaptam egy kezdő szetett, köveket rögzítettem fényzselével, de simán a gél lakkra csillámot szórhatok? és tapasztalatok? fényzselével már arra nem akarok rá menni, mert tuti megreped, de jó lenne csillámmal dísziteni és nincs most hirtelen csillámos gél lakkom!

2014. dec. 23. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán. De ha nem teszel föle még rgy réteget, akkor egy ecsettel nyomkodd bele és sima körömlakkal rögzítsd, mert lejön.
2014. dec. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kezdő szettedben nyilván van gél lakkhoz való fedőlakk, azt használd. A sima műkörmös fényzselét felejtsd el, mert be fog repedni nagyon hamar.

A köveket nem érdemes fényzselével felrakni, mert leesnek, körömragasztóval szoktuk feltenni, nem könnyű, én kicsit megreszelem a körmöt ott, ahová a köveket szeretném rakni és egy nagyon minimális tipragasztót kenek rá, utána belenyomom a követ, így 100% hogy nem jön le. Viszont amikor teszed rá a (gél lakkhoz való) fényzselét, akkor a köveket ne kend át vele, mert megtöri a fényét.

Gel lakkos körömre általában a körömágyhoz tesszük a köveket, mert a köröm vége már rugalmas, hajlik, emiatt megint kieshetnek a kövek, bár ez attól is függ, hogy kinek mennyire erős a körme.

Csillámot nyugodtan szórhatsz rá, de mindig fedd fedőlakkal.

2014. dec. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

sajnos fedő lakkot nem kaptam, csak a fényzselét ami átlátszó..:/

köszönöm szépen a választ

2014. dec. 25. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!