Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tanulhatok meg sminkeln...

Hogyan tanulhatok meg sminkelni egyedül?

Figyelt kérdés

Szeretnék megtanulni sminkelni, bár elég kevés eszközöm van hozzá. A készletemben van: korrektor, szempillaspirál, pirosító + ecset, szemhéjfesték + kisecset, szürke szemceruza.

Alapozóm nincs, ez nagy probléma?

Kék szemem van, sötétebb szőke hajam, t-zónás a bőröm és vízhiányos, a többi területen száraz, néha hámlik.

A segítséget előre is köszönöm.:)



2014. dec. 27. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem fiatalon fölösleges az alapozó, a korrektor tökéletesen megfelel. Vagy ha nagyon muszáj, akkor a BB krémet szokták ajánlani, az nem kelt olyan maszkos hatást, mert csak színezett hidratálókrém.

Ha hámlik a bőröd, akkor szerintem mindenképp használj rá valami hidratálókrémet, mert különben nem lesz túl szép.

Nekem is szőke hajam van, bár nagyon világos, úgyhogy a szemöldököm alig látszik, ezért szoktam rá használni szemöldökceruzát. Szerintem nagy változást lehet vele elérni, az egyik legalapabb dolog, hogy a szemöldök rendben legyen.

Én amit a sminkelésről tanultam, az mind a Youtuberól van. Egy csomó magyar videó is van, csak simán beírod hogy smink kezdőknek vagy ha esetleg tudsz egy kicsit angolul, nézhetsz külföldi videókat is.

https://www.youtube.com/results?search_query=makeup+for+begi..

2014. dec. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Akkor az alapozó miatt nem aggódom.

A szemöldököm úgy-ahogy rendben van, azt leszámítva, hogy a külső oldalon eléggé hiányos. A szempilláimmal már több a probléma, mert felül nagyon rövid, nagyon szőke (szinte alig látszik), alul meg pluszban szinte nincs is, tehát a spiráltól sem fog többnek tűnni, talán csak feltűnőbb az az 5-5 szál. :D

Hidratálónak tudsz valamit ajánlani, ami az egész arcra jó?

2014. dec. 27. 16:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Én az Avonból rendeltem eddig csak arckrémet (2 db van csak igazából :D), nekik nagyon sokféle van, mindenféle bőrtípusra. Nekem ami van, az konkrétan az Avon care márka, ez még nem is olyan drága.
2014. dec. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, majd utána járok a dolognak.
2014. dec. 27. 21:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Először is, manapság a Youtube tele van sminkes videókkal, van pár népszerű és igen jó sminkes aki megmutatja hogyan tudsz különböző sminkeket készíteni, például : Kandee Johnson , pixiwoo , Lauren Curtis és még sorolhatnám.

Ami az eszközt illeti, a minőség fontosabb mint a mennyiség, tehát többet érsz pár darab jó minőségű sminkkel ami a bőrödet se kezdi ki, de igazán nem kell sok minden hirtelen, egy idő után úgy is ki alakul hogy miket használsz a mindennapi sminkedhez, illetve mi az amit csak alkalmakkor használsz, plusz idő az is mire megtalálod a neked megfelelő termékeket.

Szerintem egy jó vízálló fekete szemceruza vagy szemhéjtus, szempillaspirál az alaphoz tartozik, de ízlések és pofonok.

Azon kívül személyfüggő hogy alapozót púdert stb. ki milyen időközönként használsz, van aki minden nap van aki csak néha néha rak fel.

Nekem is az jellemző a bőrömre amit leírtál.

Vegyél arctonikot amivel esténként át törlöd, és kis hidratáló krém se árt neki, ami kifejezetten vízhiányosoknak való. Boltban az eladók úgyis segítenek.

Sok sikert:)


20L

2014. dec. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. dec. 29. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!