Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tapasztalatokat, véleményeket...

Tapasztalatokat, véleményeket várok! Mi a véleményetek a szeméremdomb piercingről?

Figyelt kérdés
Mennyire veszélyes ez? Tényleg eltudja veszíteni az ember az "érzékenységét" emiatt? Hamar gyógyul? És amúgy mi a fiúk véleménye? Akinek van az szereti? Mekkora piercing kell bele elsőre?
2010. febr. 4. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

unokatestvérem csináltattott, én mondom rohadtul nem éri meg!!! Elsőre szemöldök piercinget lőnek be, neki 9000ért csinálták. A fiúknak egyébként nem tetszik, eddig akárki látta, vagy akárkinek mondta az hülledezett, de senki se mondta, hogy milyen kis csinos vagy ilyesmi..Az érzékenységről sajna nem tudok nyilatkozni, de neki hamar begyógyult. És amiért nem éri meg szerintem: neki alig 2 hónap alatt "kinőtt" egyszerűen kilökte magából a bőre.

Nemsokára megy újralövetni, mert neki tetszik. Amúgy szerintem is jól nézki, de én nem csináltatnám meg.

2010. febr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem veszélyesebb, mint egy sima pc. Fokozottabban kell figyelni a higiéniára, meg sztem gázosabb ha begyullad. Na meg azt se felejtsük el, hogy a bugyi dörzsölheti és emiatt nehezebben gyógyulhat.
2010. febr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ja, amit az előzök elmondtak, azt énis osztom.... (nekem még nemvolt. :D)

De simán ki is szakadhat pl.... :S És amugy eléggé fájdalmas és nehézkes a gyógyulása(vmennyire értek hozzá).

2010. febr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!