Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcápolás! Használtátok már...

Arcápolás! Használtátok már ezeket? (tapasztalatokat, véleményeket kérnék)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A napokban hezitálok,(mivel csúnyán miteszeres,gyakran pattanásos,és durván zsíros az arcom) hogy mi lenne az számára a megfelelő termék.

Volt már több fajta tonikom,de egyik sem vált be,ezért gondoltam szét nézek a Clean and clear oldalán.

Meg is találtam a bőrtípusomra megfelelő kencét, ( az arclemosó: [link] és a tonik: [link] ) csak nem tudom,hogy ezek a terméket,mennyire hatásosak (még soha nem használtam clean and clear terméketet).

Ezért is kérem a véleményeteket,hogy aki már használta légyszives írjon már tapasztalatokat,hogy érdemes-e megvenni,vagy sem.

Köszönöm előre is :)

17L


2010. aug. 9. 11:07
 1/6 anonim válasza:

igen én nagyon ajánlom... Nekem is jó pattanásos az arcom.. És nekem használt...

sok szerencsét ;)

2010. aug. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a clean and clear nem használt. De ha előző válaszolónak igen, akkor örülök, saját tapasztalatból nem ajánlanám. Inkább neutrogena, drágább de nekem az vált be az arclemosók közül.
2010. aug. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

11:25!

köszi :) , remélem nekem is beválik, de nem linkelnéd nekem,(ha szépen megkérlek) :)) azt a fajta clen and clear terméket,amit te használsz? Vagy te is ezeket?

2010. aug. 9. 11:23
 4/6 A kérdező kommentje:
11:19! hát ha ezek nem lesznek nekem jók,akkor lehet,hogy áttérek a neutrogenára :) köszi
2010. aug. 9. 11:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Clean and Cleartől csúnyán kipattog az arcom. Testvéremnek is. Az oldalon is olvastam, hogy sokaknak ilyen gondjuk van vele. Neutrogenásat használok és az jó.
2010. aug. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem nem jött be a Clean and Clear!

Nem hittem a BALEA-ba de anyukám mondta,hogy próbáljuk ki!

Vettünk egy egész termékcsaládot, azóta csak azt használjuk! Zöldet vettünk, és egy pattanásom sincs. Max. 2havonta 1. KOzmetikushoz 2havonta járok,azután alig miteszeres az arcom, és ha naponta 2x használod a tonikot,akkor max. 6lesz az arcodon. A lényeg naponta.. valamikor tényleg lusta vagyok, nem használom, másnap nézem az arcom... megint miteszeres lett az orrom!

Szóval Sok Szerencsét! (:

2010. aug. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!