Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tuudna valaaki egy 12 színes...

Tuudna valaaki egy 12 színes barna árnyalatú jó minőségű palettát mondani?

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha belefér a keretbe, akkor mindenképpen Urban Decay Naked 3 paletta, gyönyörű, nagyon tartós, viszont elég drága.
2015. jan. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A kérdező valószínűleg nem az Urban Decayyel kezdené, ami alsó hangon 20 ezer és high end. :D


Sleek palettákat javaslom, nagyon jó minőségűek és megfizethetőek, Makeuplazan tudsz rendelni. 2600 Ft körül van egy paletta, plusz 535 Ft a legolcsóbb szállítási költség.

2015. jan. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nem tudom, nekem a Sleek paletták nem váltak be (csak egy, de az nem barna :)). Egyrészt, nagyon nem az én színeim, másrészt nekem voltak a tartóssággal is gondjaim, pedig kísérleteztem vele, többféle alappal, más technikával felvinni, etc. Ezért mondtam csak az UD-t, rengeteg palettám volt már és van is, elég tapasztalt kencésnek is mondanám magam, de nekem ez a tökéletes paletta, szerintem megéri megvenni, és egyébként 13k-ért már hozzáférhető, természetesen eredeti (Angliából). :)

Persze nekem sem az első palettám volt, de amennyi pénzt beleöltem a próbálgatásba, abból már kijönne 2-3 UD is. :D


Mondjuk ha nem ragaszkodsz kimondottan 12-es palettához, hanem elég kisebb is, akkor van pár drogériás márka, ami iszonyat olcsónak mondható, pl a Catrice nude palettája szerintem teljesen rendben van, legalábbis egyszerű, hétköznapi használatra, rendes alapozással ellátva, anélkül egyáltalán nem tartós.

2015. jan. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lovely Nude Make Up Kit, pont 12 színű, habár nem csak barna van benne hanem vajszínű, ezüst, meg fekete

De 900 ft szóval bőven megéri

2015. jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Mac

Igen nem a legolcsobb termek de tanusithatlak hogy a legjobb

2015. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kezdésnek fölösleges a legdrágább :D ahhoz hogy kitapasztald, elég a lovely, essence, catrice... Ha már jobban megy, és tudod mi ál jól, jöhet a drágább (21/L ~4 éve festem magam)
2015. jan. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én iis több éve festem magam eddig egy sleeket használtam de abból elfogyott a barna és nem találok másikat
2015. jan. 7. 18:35
 8/8 A kérdező kommentje:
Szóval én nem márkákra gondoltam hanem kifejezetten a paletta nevére:))
2015. jan. 7. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!