Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Most akkor milyen színű a...

Most akkor milyen színű a szemem? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Milyen színek állnának jól, a hideg vagy meleg árnyalatú szemhéjpúder emelné ki jobban a szemem? :)



2015. jan. 3. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
kékesbarna
2015. jan. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
inkább barna
2015. jan. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg zöld.
2015. jan. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A szemed szine barnaszold es leginkabb az elenk lila emelne ki, bar nem muszaj elenknek lennie, akarmilyen lila tokeletes. Valamint meg a foldszinek is nagyon jol tudnak allni a szemed szinehez. Aranyat is probalgathatod. Remelem tudtam segiteni:)
2015. jan. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Huhh, ment midnenkinek a zöld kéz, de a szemem színével kapcsolatosan nem lettem okosabb, kékesbarna, zöldesbarna, zöld vagy barna... :D

A javasolt színeket majd kipróbálgatom, köszönöm :D

2015. jan. 3. 14:34
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem is hasonló színű, csak talán kicsit élesebb a barna határa. néha zöldesbarnának, néha zöldnek látom, fényviszonyoktól függ. én személy szerint a felső szemhéjamat kihúzom barna vagy fekete tussal vékonyan (egy kicsit túlmegyek a szemhéj határán), plusz szempillaspirált használok, ezzel nem lehet mellényúlni. állítólag az arany és a barnás színek mennek hozzá, de ilyenekkel csak alkalmanként kísérletezem. szerintem mindenképpen meleg árnyalatút válassz. azon, aki az élénklilát ajánlotta, kicsit felhördültem, mégis minek akarná bárki élénklilára festeni a szemhéját...? (magánvélemény, tudom-tudom)
2015. jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is fényviszonytól, meg hajszínemtől függően látom más-más színűnek a szemem, ha szőke a hajam szürke, ha vörös a hajam akkor zöld, barna hajjal barna színű :)
2015. jan. 3. 20:29
 8/10 anonim válasza:
egyértelműen zöld szerintem ^^ attól hogy van egy kis barnás beütése... de inkább zöld
2015. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valaki azt mondja hogy barna,van aki zöld,kössünk kompromisszumot:Barnld!:DD
2015. jan. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 nufnuf ***** válasza:
Lilát javasolná. Az kiemeli a barnát is és a zöldet is.
2015. jan. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!