Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi tetszik inkább a fiúknak,...

Mi tetszik inkább a fiúknak, sminkelt lány, vagy legyen "természetes"?

Figyelt kérdés
2008. aug. 19. 09:51
 1/9 anonim válasza:
100%
csak ne legyen "műfejed". szóval kell a smink, de nem ész nélkül. nekem az tetszik. csak 1 vélemény. olyan natur szinek, természetesnek hasson. a fiú is ha van esze,belátása,és nem öntelt, akkor úgy is tudja hogy a Te,meg a Saját feje se tökéletes.
2008. aug. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ez is pont olyan mint az öltözék, legyen alkalomhoz illö. bármikor sminkelhetsz de nem mindegy hova és mi áll jól. pl diszkóba is egy kihßivobb csillogosabb ruhát veszel fel, így a sminked is lehet kihívobb.

a lényeg hogy passzoljon, csinos legyen.

2008. aug. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a természetes smink a legjobb :) A lényeg az, hogy a sminkkel ne elrejteni arard az előnytelen részeket, hanem kiemelni a szépet.

És attól, hogy valaki sminkeli magát, még nem műnő, nyugi! :)

2008. aug. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi :) És ha pl. (hétköznapokon) csak a szemem festem de azt nagyon erősen (feketével) az gondolom nem éppen a legjobb vagy igen? :D főleg mert elég fehér a bőröm így jobban láttszik, és talán ez sokaknak nem tetszhet.
2008. aug. 19. 10:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem az alap sminked legyen bronzos, sötétebb barnás, ha barnák a szemeid, akkor padlizsánlila szemfestéket ajánlok. ha kékek akkor kéket. de az a legjobb amikor a ruházos sminkeled magad. ha zöld a felsőd meg a sapkád akkor zölddel fested ki a szemed. ha fekete a felsőd, akkor viszont ne feketével, hanem vidám színekkel most a metál színek nagy divatba jöttek. tehát arany,bronz,ezüst stb. sok sikert
2008. aug. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kékhez nem illik annnyira a kék szem. Inkább rózsaszínes, lilás, barnás árnyalatok!
2008. aug. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, és magamon tapasztalom is, hogy a kék szemhez kék szemfesték nem jó, mert a "festék kékje" elnyomja a szemed igazi kékjét. Pedig kiemelni akarjuk a szemet, nem elnyomni, ugyebár. :D
2008. aug. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

akinek tetszik, az majd szóba áll veled. akinek meg nem, azt meg le lehet sajnálni.

ilyen eccerű. én is elég erősen festem a szemem. persze nem ribkósra, hanem igényesen, feketével.

aki leszólt miatta, annak az iqja is kb ott volt. a béka segge alatt...

2008. aug. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

gondolom fiatal vagy még,én a halványabb szineket ajánlom neked.én pl suliba barna/ezüstös/vagy esetleg fekete szemcerkát használok és egy kis rózsaszín/barna szemhéjpúdert:)max egykis szempillaspirál és kész:)

és nem feltűnő,csinos,suliba tökéletes.

próbáld ki megéri.

remélem tudtam segíteni!

14/L

2009. jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!