Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok, ti mit használtok, ha...

Csajok, ti mit használtok, ha természetes sminkről van szó? És pasik, ti mit tartotok természetes sminknek? Mit használjon max egy lány?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 06:30
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Természetes smink nincs,mind valamilyen vegyszer. Nagyanyáink megmosták vízzel az arcukat,esetleg tettek rá uborka vagy tojás pakolást és kész.
2010. ápr. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Rimmel
2010. ápr. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a minimál sminket tartom annak, amit hétköznap alkalmazok: nagyon kis rúzst kenek az arcomra pirosítónak (mert nagyon fehér vagyok) és a szemöldöket húzom ki kicsit. Ennél többet, csak ha nyomós okom van rá, hogy szép legyek, akkor csinálok, mert szerintem is minden smink árt a bőrnek.
2010. ápr. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgy látom félreérthető volt a kérdésem. Nem az összetevőkre gondoltam..... Köszi 3.!
2010. ápr. 29. 14:21
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Természetes SMINK?

Maximum természetesNEK ható smink... :)

És az a nagyon kis mennyiségű, szolid sminket jelenti nálam. Van hogy csak kihúzom a szemem alul és semmi mást nem csinálok, így a szemem hangsúlyozva van, de nem 2 kg smink van rajtam. :)

M-L17

2010. ápr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én úgy értelmezem, hogy természetes smink, ami természetesnek hat.

Én használok egy kis korrektort a szem alatti karikáimra, esetleg ahova szükséges. púder, spirál és egy kis bronzosító.

Ez nem megmásítja az arcom, csak kiemeli a szépet... szerintem ez még természetes. Bár szempillaspirál nélkül jobban annak hatna

2010. ápr. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Korrektor,szempillaspirál,ajakápoló/szájfény.Nagyon ritkán szemceruza.

15/L

2010. ápr. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálam a természetesnek ható smink:

kevés világos alapozó (de nem fedő) a szemem alá az orrom köré és pici az államra és a homlokomra (hogy egyszínú legyek). Egy leheletnyi arcpirosító.

És ennyi.


Én jobban nézek ki egy kis alapozóval, mert vegyes típusú a bőröm. És soha sem kenem be az egész arcomat.

Néha húzok egy kis barna csíkot a szemhéjamra és világosbarna szemfestéket rá, néha szempillát is festek.


Rúzst nem használok, de szájfényt sem. Engem idegesít:(


26.L

2010. ápr. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a természetes smink olyan ami majdnem olyanszínű mint a bőröd. a pasztell színek illenek ide leginkább. matt és pasztell, a szád picit csilloghat. és semmiképpen sem rikító és erős. a többi fantáziádra van bízva
2010. ápr. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A problémás területre (pattanás, karika stb) korrektor, szempillaspirál, lehelletnyi pirosító, és hússzínű rúzs.
2010. ápr. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!