Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb sminkiskola...

E.Szilvia kérdése:

Melyik a legjobb sminkiskola Budapesten?

Figyelt kérdés
Segítsetek nekem. Már egy ideje azon töröm a fejem, hogy jelentkezek egy sminkiskolába és nagyon nagy a választék, szeretném, ha valaki segítene nekem, aki jártasabb ebben, vagy elvégezte. Mennyire lehet elhelyezkedni vele Magyarországon? Köszii

2015. jan. 8. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de szerintem nem olyan nagy a választék.. Én is épp keresek. Nálam két iskola jöhet szóba, a Budapesti Sminkiskola és a Glamour Makeup Academy, viszont az utóbbi sokkal szimpatikusabb. A Budapesti Sminkiskola nekem kicsit túlsztároltnak tűnik.. Engem nem biztatnak túlságosan az elhelyezkedést illetően.
2015. jan. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Régebben én is a Budapesti Sminkiskolát néztem, de nekem is ugyanez a véleményem róla. A GMA-t én is néztem a napokban. Szimpatikusnak szimpatikus, csak kéne egy plusz, ami segít a választásban.
2015. jan. 9. 14:10
 3/7 anonim ***** válasza:
off: én is szívesen járnék, de én elképesztően sokallom azt, hogy egy 30 alkalmas tanfolyam 300 ezer felett legyen :( sajnos engem ez hátráltat csak :( :(
2015. febr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha még aktuális a kérdés, akkor MASK sminkiskola.

Annyiba kerül mint a Budapesti sminkiskola, de több dolog van összevonva, több az óraszám, és fodrászati gyakorlat is van!

2015. júl. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egyetértek, elképesztően drágák. én Berki Miánál tanultam, az volt a "legolcsóbb" (relatív, 250 ezer ft volt vizsgadíjjal, előleggel, mindennel együtt, illetve az anyagokat is ő adta.)

szeretném magam tovább képezni, de döbbenetesek ezek az árak, mikor egy 2 hónapos képzés annyiba kerül, mint egy jobb kocsi :D - főleg, hogy a 2 hónapos képzés kb. 15-20 alkalom. és nincs benne a vizsgadíj, illetve a sok eszköz, amiket az első óra előtt egy A4-es papíron kapsz listaként, hogy szerezd be - természetesen minden Mac kategória, szóval simán kijön 3-4-500 ezer Ft-ra is a teljes ráköltött összeg..

2016. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A Budapesti Sminkiskola maszkmester képzésén vettem részt, nem ajánlom senkinek...

Alapból drága, és csak az idő múlásával derülnek ki a plusz költségek, az egész arról szól, hogy kihúzzák a pénzt a zsebedből.

Az oktatónak nem lehet felvetni a problémákat, kommunikációs készsége 0.

Utólag feljelentésen gondolkodni sajnos nem lehet, mivel a volt rendőr férj mindent eltusol...

2021. máj. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Pinterand válasza:

Kedves Névtelen válaszadó!


Nehezen hiszem el hogy a tanulóink közül bár ki is így nyilatkozna rólunk.

Alább bemásolom a szolgáltatónak írt levelem, okulásul arra vonatkozóan, hogy nem helyes személyeket, cégeket, a névtelenség mögé bújva besározni .

Az Iskolánk működésével kapcsolatos kérdésekre szívesen válaszolok, az oktatásunk folyamatába bár ki kérésre betekinthet !


Tisztelt üzemeltető!


Szeretnék panasszal élni, az alább bemásolt,( és 2021 szept 15.-én is olvasható)

“ vélemény” anonim írójával szemben,

valamint segítséget kérni a jogorvoslat elindítására.


Olvastam a vonatkozó működési szabályzatot, de azt gondolom, hogy

nem lehet cél

a “gyakorikerdesek.hu” platform

a tisztességesen működő vállalkozások bemocskolásának, rágalmazásának színtere!


Természetesen bárki megfogalmazhatja a véleményét, kritikáját és az is igaz,

hogy egy oktatás, szolgáltatás nem felelhet meg mindenkinek, illetve a megítélés lehet szubjektív.

- A Budapesti Sminkiskola képzései felnőttképzési szerződéssel kötődnek. Az esetleges meglévő tudást tudásszint méréssel, mérjük és a tudásszintnek megfelelő beszámítással a részvételi időt valamint a képzési összeget is csökkentjük. Az órákról haladási naplót, és jelenléti ívet vezetünk. A szerződésben foglaltakon túl egyéb díjat nem számítunk fel.

Minőségbiztosítással, oktatási felelőség biztosítással rendelkezünk, valamink külön ügyfélszolgálati protokollt dolgoztunk ki az esetleges tanulói, résztvevői panaszok kezelésére, mely egyébként kötelezően ki is van függesztve a hirdető falunkon.

2008- ban létesített iskolánkban ez idáig a működésünkkel kapcsolatos panasz nem érkezett be.

Az alább látható vélemény rossz szándékú, rosszhiszemű, nem konstruktív és valószínűleg nem is a tanulóink egyikétől származik.

A Budapesti Sminkiskola egyik tulajdonosa valóban Rendőr, feddhetetlenségéhez nem férhet kétség, az Ő beavatkozására való utalás semmi módon nem valós, nincs is ilyen lehetősége, ezért rágalmazásnak minősül!

2021. szept. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!