Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A nők miért festik más színűre...

A nők miért festik más színűre a gyűrűs ujjuk körmét?

Figyelt kérdés
Egyedül azt festik más színűre, én ezt a divatot nem tudom értékelni, szerintem hülyén néz ki.

2015. jan. 12. 09:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

mik azok a kulcsszavak? :DDD

változatosabb, feltűnőbb, divatosabb legyen

2015. jan. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Állandóan baszogat a kulcsszavakkal, pedig pont azokkal tök felesleges keresni, ha konkrét kérdést akarok kikutatni. :) Nem dobja ki általuk.


Azt látom, hogy feltűnőbb, pont ezért kérdeztem, de hasonlóan ízléstelen, mint a vastag keretes SZTK szemüveg, vagy raszta haj, fúj b+... Bár inkább a köröm legyen szivárvány, ha már választani kell...

2015. jan. 12. 10:01
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem így hordani. Pl világos az összes, a gyűrűs meg sötétkék, mert ilyen színű a ruhám ;)

Általában a ruhához festem. Van amikor felváltva vannak a színek az ujjaimon.

19L

2015. jan. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A felváltós nem rossz. Ha egy szín, és annak árnyalata van, különösen jó. De ez az egy-köröm-más dolog... :S


Köszi a válaszokat, zöld kéz!

2015. jan. 12. 11:00
 5/13 anonim ***** válasza:
én is szoktam így, de csak összeillő színekkel. pl. karácsonykor volt piros, gyűrűsön arany:D vagy valamilyen szín és csak a gyűrűsre teszek mintát. mert nekem tetszik, más lányok szokták értékelni, úgyse a fiúknak lakkozunk.
2015. jan. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert jól néz ki úgy, azért.
2015. jan. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én még nem is láttam ilyet senkin... de szerintem is hülyén nézhet ki.
2015. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#6 Brutál érvelés, ez már igen... :D De neked is jár zöld, én nem pontozok le.
2015. jan. 12. 19:42
 9/13 anonim ***** válasza:
Ennél nagyobb problémád sose legyen!:D
2015. jan. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az eredetét nem tudom de szerintem akkor szép ha nem teljesen más mint a többi (mondjuk 1-2 kis kő, más színű díszítés vagy ilyesmi).
2015. jan. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!