Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Ti szalagavatóra...

Lányok! Ti szalagavatóra mentetek/ fogtok menni sminkeshez?

Figyelt kérdés
Néztem az árakat és egy alkalmi smink 3-4 ezer körül van és ha nem muszáj, nem szívesen adok ki ennyi pénzt. Szerintetek megéri, vagy csináljam inkább magamnak?

2015. jan. 12. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%

Én tavaly mentem. Az osztályban csak egy lány nem ment, aki nem engedhette meg magának.

És őszintén szerintem megéri, és a fodrász is. Egyzserű alakalom, és az esküvőig ne leszel olyan szép, mint a szalagavatón lehetsz. :)

2015. jan. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 8 éve volt a szalagavatóm és egy kezem elég ahhoz, hogy felsoroljam, kik mentek sminkeshez. Szinte minden lány magának csinálta. Amennyi látszik a képeken, videókon, na meg a lelátón, fölösleges külön sminkeshez menni. Egy egyszerű natúr sminket még én is fel tudtam tenni magamnak, pedig aztán teljesen analfabéta voltam (és vagyok is) a sminkeléshez.

Nálunk inkább fodrázsra költöttek a csajok sokat (én nem, mert ezt is csak rongyrázásnak gondoltam), olyan kontyokat csináltattak, amiken kopogni lehetett, annyira be volt fújva lakkal.

2015. jan. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire vagy ügyes, mennyire akarod kisminkelni magad, én pl. nem mentem sminkeshez, mert szeretek sminkelni és szalagavatóra is magamnak csináltam, mondjuk én drágállom a 3-4 ezer forintot, lehet, hogy olcsóbban is kijönnél belőle
2015. jan. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem mentem, fodrászhoz is inkább csak azért, mert amúgy is esedékes volt már. Felesleges rongyrázás, annyira azért nem egy hatalmas esemény, szerintem sokan átesnek a ló túloldalára.

Persze te tudod, nálatok mi a szokás meg hogy mennyire fáj a családi kasszának a szalagavatós felhajtás. De ha tudsz szépen sminkelni, akkor tök felesleges.

Nálunk csak néhányan voltak, de abból legalább a fele nevetségesen nézett ki mert rossz sminkest fogott ki. Ha mész is, csak olyanhoz, akinek a munkáját már ismered. :D

2015. jan. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szerintem max 1-2 lány ment simnkeshez, viszont fodrászhoz szinte mindenki. Mafamnak csinálan a sminkem, mert csak én tudom úgy megcsinálni hogy nekem tetszen, még műszempillát is ragasztottam. Szeribtem fölösleges a sminkes, de te tudod.
2015. jan. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem mentem, de én nem is sminkelek, szóval nem volt ez a szalagavatón se másképp. Páran mentek, de a hatás elég "drámai" lett, hogy finoman fejezzem ki.

Fodrászhoz mentem, de hosszú hajam van és magamnak nem tudom itthon begöndöríteni úgy, hogy benne is maradjon.

2015. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi válaszokat! :) Egy sminkest ismerek, akinél egyszer voltam, de nem annyira tetszett ahogy megcsinálta, magamnak is bele kellett nyúljak, úgyhogy vagy csinálom magamnak, vagy egy teljesen újat próbálok, ami elég kockázatos...
2015. jan. 12. 19:24
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Magamnak csináltam. Nem vagyok sminkzseni, csak tussal kihúztam a szemem. Azt mondták, sokkal szebb voltam, mint a kélre kikent pandamaci szemű csajok. Egyébként a ruhámhoz is ez illett, az is egyszerű volt.
2015. jan. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly volt, nem mentem sem sminkeshez, sem fodrászhoz. Mondjuk amúgy sem szeretem ilyen téren másra bízni magam, semmi nem garantálja, hogy olyan lesz a végeredmény ami tetszene nekem. Elég jól sminkelek, de nem is vittem túlzásba, kb. ugyanúgy festettem ki magam mint minden nap, a hajam meg összefogtam sima kontyba. Megengedhettem volna magamnak, de minek? Nem a pénzt sajnáltam rá, hanem nem akartam, hogy valaki más csinálja meg az én arcomat.
2015. jan. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha eleget gyakorlod otthon simán menni fog magadnak. Pár éve a szemem nem tudtam kihúzni rendesen, most napi rutinként felkelek és mielőtt még egyáltalán felébrednék már ösztönből kész a smink.
2015. jan. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!