Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki a legjobb műkörmös Pécsett,...

Ki a legjobb műkörmös Pécsett, aki szépen dolgozik, és aránylag olcsón is?

Figyelt kérdés
2008. aug. 20. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:

én már pár éve nem csináltatok műkörmöt, de akikhez jártam, és akikkel meg voltam elégedve, azokat leírom neked szívesen

van egy kis "szalon" a citrom utca konzum felőli bejárata felett, azt hiszem gigi van kiírva, ha jól emlékszem. egy faajtón kell bemenni. a körmöst Diának hívják, nagyon sokan jártak hozzá, nagyon gyors, és szuper körmöket csinál, és olcsó is volt sztem a többiekhez képest.egy kozmetika is van mellette.

a másik körmös, akivel meg voltam elégedve a citrom utcában volt egy ilyen kis kapun kellett bemenni egy udvarba, és egy pizzéria volt mellette, ha jól emlékszem.

az ottani körmöst Reninek hívják, egy fodrászattal van egyben. az árai drágábbak voltak, mint a Diának, de ő is nagyon szépen dolgozik.

és a harmadik, akihez utoljára jártam, Újhegyen van a Kakukk utcában, Andi fodrászatban, és Briginek hívják.Nagyon ügyes, szép körmöket csinál,és mikor én jártam, jó anyagokkal is dolgozott.az ára nem tudom most mennyi, de mikor én jártam, akkor nem volt drága. a mai napig oda járok fodrászhoz, de műkörmöt már nem csináltatok:)ha gondolod, telefonszámokat is tudok adni privátban.

és, hogy miért hagytam ott az első kettő körmösömet? azért, mert most az Újhegyihez lakom közelebb, és itt nem kell parkolójegyet fizetni, és nekem nyugisabb az újhegyi szalon :)

2008. aug. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia,

meg tudnád irni nekem a Dia telszámát vagy elérhetőségét?

Anyósomat lepném meg egy szép körömmel Pesröl, de innen intézkedni elég nehéz :P

e-mail cimem, ha tudsz segiteni: fulekij@freemail.hu


köszi,

F.J.

2010. ápr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!