Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehet bajom ha (valószínűleg)...

Lehet bajom ha (valószínűleg) beszippantottam egy 4 mm átmérőjű golyót?

Figyelt kérdés
Kiesett az orrpiercingem,ezért beleraktam egy bogyós,csavarós szemöldökpiercinget. Csak hát,most észrevettem hogy az belső bogyó nincs meg... Mit csináljak? Csak éreztem ovlna ha bement az oromba... elég taknyos vagyok,de a zsepikben nm találtam. :S Jó sokáig próbáltam kifújni,de semmi...
2010. febr. 7. 11:36
 1/4 anonim válasza:
100%
Ha beszippantottad, az két helyre meget: az orrgaraton keresztül a szádba, nyelőcsövedbe-ott csak lenyeled és hátul kijön. vagy az orrodon keresztül felmegy az ormelléküregbe, ahol az nagyon elviselhetetlen panaszokat okoz. Azt már érezted volna. A légcsövedbe is mehetett volna, de azt is nagyon éreznéd, köhögési ingert váltana ki. De biztos hogy kifelé esett, ez a legvalószínűbb.
2010. febr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :D

Egyébként tényleg kifele esett,megtaláltam a golyót. ^.^

2010. febr. 7. 14:56
 3/4 anonim ***** válasza:
ez aranyoooos XD
2010. febr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
úrrristeteeennnXDXDXD
2010. jún. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!