Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyelv pc-t szeretnék, valószín...

Nyelv pc-t szeretnék, valószínűleg lesz is. Tapasztalatok? Hogyan készüljek fel?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
intel-t
2011. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
65%
PC? Personal Computer? Az a személyi számítógép. Egy egészet akarsz a nyelvedbe? Nem lesz kicsit nagy dísz?
2011. júl. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs tapasztalatom benne,de szerintem fájhat.Szóval előre üvöltsd ki magad..
2011. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kb 1 hónapig sz@r lesz, ecsetelgetni kell, megdagad, nem tudsz normálisan enni..ilyesmik, egy barátnőmnek van, de szerintem nagy baromság. Egy dologra jó csak, de arra is elvileg...meg ízlés kérdése, ez az egy dolog meg a ...nem szabad leírni, így csak annyit írok 69
2011. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

nemfog fájni nyugodj meg, érzéstelenitövel csinálják. szoval akkor abban a pillanatba nemfog fájni.

eleinte az evés gondot okoz, akkor visitottam fel amikor nagyobb darabok akadtak bele, de már teljesen hozzászoktam nem fáj.

felkészülni rá nem igazán tudsz, de elötte szerintem egyél meg minimum egy fél disznót :DD csak h tudjal tartalékolni:D

2011. júl. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
nagyon fáj és közben nagyon vicces képet vágsz
2011. júl. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
fáj,1hétig pépes ételt kell enni,be lesz dagadva,lefogysz..:D kb ennyi.:D
2011. júl. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%
és fájdalmas kelések, ne hagyd ki a fájdalmas keléseket
2011. júl. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem egy percig nem fájt, feldagadva is csak fél napot volt.Enni pépeset, öblögetni naponta többször és ennyi.
2011. júl. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!