Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ballagásra milyen haj, smink,...

Ballagásra milyen haj, smink, köröm illik?

Figyelt kérdés
Júnisban lesz az általános iskolai ballagásom milyen haj,smink és köröm illik ilyen alkalomra? Valami szép természeteset szeretnék mindenből! Ha lehet linkeljetek képeket is! :)
2015. jan. 19. 14:05
 1/2 anonim válasza:
szia! Szerintem az szép ha kúpvassal vagy hajsütővel lágy loknikat teszel a hajadba. [link] esetleg valami szép gyöngyös vagy díszes hajcsat. Sminknek szerintem elég egy kis barnás-bézses szemhéjpúder, felül esetleg egy vékony tusvonal szempillaspirál pirosító szájfény. Körmöt szerintem ne csináltass max a saját körmödre kérj egy szép francia manikűrt valami kis strasszal. Szerintem ez egy 8.-as lánynak belefér, csinos és elegáns
2015. jan. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó, ha a hajadat begöndöríted vagy esetleg nekem tetszenek a fonatok is, például a vízesés is szép meg van még rengeteg fajta fonás. Esetleg konty is lehet, de nekem a kiengedett haj jobban tetszik, persze kinek mi áll jól és neked mi tetszik jobban. Esetleg valamilyen szép csatot tehetsz bele vagy virágot, ami bírja víz nélkül, azt hiszem, orchideát szoktak. Smink szerintem, amire szükséges van bbkrém vagy alapozó vagy korrektor, púder, de júniusban már remélhetőleg meleg lesz, szóval próbálj minél kevesebbet. Ha szép a bőröd, akkor ezekre nincs is szükség. Szempillaspirál szerintem jöhet illetve kis barna szemceruza/tus (Vagy fekete, de az sokaknak, pl. nekem is túl sok, nem áll jól). Pirosítót lehet, de szerintem az nem olyan nagyon fontos. Szájfény is jöhet. Szerintem ennyi smink elég ballagásra. A körmöd pedig szerintem bármilyenre festheted, színesre, csillogósra is akár. Nekem francia volt, de nem kell ilyen egyszerűnek lenni. Viszont műkörömre szerintem nincsen szükség.
2015. jan. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!