Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ilyen körömlakkot milyen...

Ilyen körömlakkot milyen eszközökkel lehet készíteni?

Figyelt kérdés
[link]
2015. jan. 22. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor ilyesmit csinálok,általában fogpiszkálóval szoktam.
2015. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vékony ecsettel. Nekem a fogpiszkáló sosem adja le ilyen egyenletesen, de biztos csak én vagyok béna akkor.

Bár ilyen aprólékos mintát egyszerűbb nyomdalemezzel csinálni, legalábbis saját kézre tuti nem fested meg egyformára és szépre mindkét kezeddel. Nyomdát meg annyi félét lehet neten rendelni egész olcsón, hogy tuti találsz olyat, ami tetszik, ha nem is pont ilyen.

2015. jan. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nyomdalemezt honnan tudok rendelni és hogyan kell használni?
2015. jan. 23. 10:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát használatra van csomó tutorial videó - nail stamping.

Lemezeket lehet rendelni naillandből, de azok drágábbak, olcsóbbak közül esetleg a bornprettystore oldalt ajánlom. Nyomdát is tudsz ott venni, de ebayen is akad minden. :)

2015. jan. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!