Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zselés épített műköröm újralak...

Zselés épített műköröm újralakkozás, hogyan?

Figyelt kérdés
Pár napja voltam körmöt csináltatni. A lányt nem ismertem, ez volt az első alkalom. Zselés körmöt épített. Soha nem volt műkörmöm, nem értek hozzá. De viszont nem tetszik, ahogy kifestette. Fekete francia. De elég béna! Sajna most nincs pénzem visszamenni, újra festetni. Nekem is vannak lakkjaim, de kérdés, hogy ez is úgy működik, mint a rendes köröm, tehát acetonnal lemosom és újra lakkozom, vagy ehhez csak spéci lakk jó?
2015. jan. 23. 05:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Lakkozod, lemosod, mintha csak a saját körmöd lenne :)
2015. jan. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó hozzá a sima körömlakk, de a lemosóból műkörömhöz valót válassz, minden drogériában kapható. Ha lenövésed is lesz 1-2 hét múlva, akkor össze tudod reszelni a műkörmöt a saját körmöddel és úgy lenövésmentesen ki tudod lakkozni.
2015. jan. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!