Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A 8. Osztályos tablófotózásra,...

A 8. Osztályos tablófotózásra, ti milyen sminket ajánlotok? Sokan azt mondják, ne nézzek ki többnek, mint amennyi vagyok. Csak egy kis smink. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 24. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én anno ki voltam kenve: kb. minden volt rajtam. Szörnyen néztem ki, de tényleg.

A gimis tablómon semmi smink nincs rajtam, sokkal normálisabb.

2015. jan. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem elég egy kis barnás szemhéjpúder,szempillaspirál és szájfény.
2015. jan. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Csakis az maradj,aki és amilyen vagy,és ezt sugározd a sminkeddel is.

Annó mindegyik lány az osztályomból mennyaszonyos,össze-vissza tűzgelt hajat csináltatott,sok sminkkel meg minden..baromi furán néztek ki a legtöbben..

Én csak szemcerkát és egy kis szájfényt tettem el,egyszerű vasalt hajam volt,amit elöl feltűztek és ennyi.

Sokan irigyeltek hogy az egyszerűből is,de én voltam a legtermészetesebb és a legyszebb..

Mindegy is..szóval kár alapozót is feltenni,hiszen eltüntetnek minden apró hibát az arcodon.

2015. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem alapozó vagy bb krém, korrektor, púder, attól függ, hogy mire van szükséged. Szájfény, szempillaspirál és fekete vagy barna szemceruza (ami jól áll, de szerintem valamilyen visszafogottabb színes is lehet akár), szempillaspirál. Szerintem a szemhéjfesték nem feltétlenül szükséges, de valami olyat, ami megy a szemed színéhez, a barnás-bézses általában jó választás, de nem feltétlenül kell hozzá ragaszkodni valamilyen barackos, rózsaszínes vagy visszafogottabb lilás, kékes árnyalat is jól állhat. Az a lényeg, hogy legyen letisztult, egyszerű, fiatalos.


Mi kaptunk egy sminkest, aki fotózás előtt kisminkelte a lányokat...hát...nem azt mondom, hogy rosszul csinálta vagy ügyetlen volt(az is lehet, hogy erre kérték meg), de mindenkit ugyanúgy festett ki. Eleve kicsit furcsa szerintem, hogy mindenki ugyanúgy néz ki és ráadásul nem is állhat jól mindenkinek egy fajta smink meg nem tudom, azért mindenki máshogy érzi jól magát, más tetszik neki. Nem mondom, hogy szerintem rondán sminkelt ki, de például alul-felül fekete szemceruzával húzta ki a szemem, amit én sosem szoktam és egyáltalán nem szeretem mert túl erősnek érzem és szerintem nem áll jól annyira. Valamint szerintem jó sok alapozó is került ránk, valamint utána retus is volt úgyhogy szerintem kicsit természetellenesen nézünk ki a képeken, de mindegy. Szerintem valamennyi utómunka majd nálatok is lesz, szóval ne aggódj, ha esetleg majd lesz egy-két pattanásod, amit nem tudsz eltüntetni vagy valami:)

2015. jan. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!