Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen legyen a hajam és a...

Milyen legyen a hajam és a sminkem a tablófotózásra?

Figyelt kérdés

Nem tudom igazából milyen legyen. Világosbarna derékig érõ, erõsen hullámos hajam van és zöldes-barnás szemem.


Nem tudom, hogy kivasaltassam-e a hajam vagy mondjam a fodrásznak, hogy mossa meg és diffúzoros hajszárítóval száritsa meg.


A másik a smink. Arra gondoltam, hogy natúros-barna szemhéjpúder, szempillaspirál és valamilyen szájfény lenne rajtam. Milyen szájfény? Jó lesz a barnás festés? Mit gondoltok kéne még valami vagy ennyi elég, esetleg kevesebb smink kéne?


14l


Ja és 8.-os tablófotózás, ha számít valamit. :)



2013. jan. 24. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Legyél természetes amilyen máskor is, amilyen a legjobb napjaidon vagy. Ha például mindig hullámos a hajad akkor egy fotózásra se vasald ki... nem farsang ez hogy beöltözz és kimázold magad úgy hogy rád se ismerjenek.
2013. jan. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom és köszönöm! Én is a természetesség mellett voksolok és a diffúzoros megoldázt szeretném igazából, de például anyukán azt mondja, hogy úgy csúnya. :/ Nem akarom kimázolni magam épp ezért kértem ki a véleményedet/véleményeteket! Nem szeretem a sok sminket! Épp ezért szinte mindig csak ajakápolót használok.
2013. jan. 24. 19:22
 3/7 QueenRavenna ***** válasza:
Rajtam nem volt smink csak a hajan volt kivasalva.
2013. jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem elég szempilla spirál vagy alul húzd ki a szemed és felül spirál. A hajad me nyugodtan hagyhatod hullámosan, és szerintem jól nézne ki ha az elöl lévő hajad vagy frufrud összecsavarva hárta tűznéd:) 14/l
2013. jan. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi! :) Most utólag visszaolvasva a szenhéjpúder tényleg sok lenne. Nem is hiszem hogy bevállannám, de a szájfényt se mert akkor az egész kép oda irányulna, mert hülye, nagy, húsos szám van. >.<


Hogy érted azt, hogy a frufrum hátracsavarva? Béna vagyok. Nem tudom elképzelni! :D

2013. jan. 27. 08:31
 6/7 anonim válasza:

Valahogy így, de az erősen hullámos hajaddal még szebb:

[link]

2013. febr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem most volt 1 hónapja a tablófotózásom, be volt göndörítve sütővassal a hajam. Kék szemem van, ehhez egy bézses-barnás szemsmink készült vékony tusvonallal, spirállal, pirosítóval, a szám natúr volt.

18l

2013. márc. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!