Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem tudok szempillaspirált...

Nem tudok szempillaspirált használni! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Túl erős a szemhéjzáró reflexem, amint közelítek a pilláim felé a spirállal, rögtön pislognom kell! Már nagyon régóta próbálkozom a spirállal, de egyszerűen nem tudom megállni pislogás nélkül... mit tehetnék?


Ja és ne oltsatok le, hogy 12 évesen nem kéne sminkelnem magam stb stb... 19 vagyok :S


2010. febr. 8. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

kozmetikus szépen be tudja festeni tartóssal. úgy keni be mintha hajfesték lenne, közbe csukva van a szemed (nem tudom emnnyire vagy ezzel tisztába gondoltam azért leírom biztos ami biztoskb)és kb1 hónapig marad meg. igaz, hogy ez nem olyan látványos mint a spirál, mivel nem vastagítja meg a szálakat de azért a semminél jobb.

de am a szempilláid végét sem tudod befesteni, amikor csukva van a szemed? vh úgy h felhúzod a szemöldököd (szimpla mimikával) és akkor alulról lehet h sikerülne. mondjuk ha alapjából nagyon szőke szempillád van akkor elég hülyén néz ki h csak a vége van befestve, de ha kozmetikkussal mecsináltatod a tartósat és kifested spirállal a végét akkor jól fog kinézni :)

de ha a spirált igy sem tod megcsinálni akkor, simán csak a tartós is jó :)

remélem tudtam segíteni :P

16/L

2010. febr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a csukott szemet is lehet szempillaspirállal festeni. próbáld csak ki
2010. febr. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is mindig becsukom a szemem, sőt kozmetikában láttam múltkor h sminkeléskor behunyatják a szemet, az alsó és felső szempillákat egyszerre kell megemelni a spirállal..és akkor szépen felfele állnak..:)
2010. febr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!