Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetoválás? Komoly és normális...

Tetoválás? Komoly és normális válaszokat várok. (? )

Figyelt kérdés

A kérdést igazábol nemtudom hova kellett volna inkább feltennem,ezért gondoltam ez talán inkább a "szépség és divat"kategoriába sorolható.

Nos a testvérem meghalt leukémiában.

A vágya mindig azvolt ,hogy valaki annyira szeresse őt,hogy akár a nevét is magára tetováltassa az a valaki.Tudom,hogy ő már nem él,de az én lelki békémnek is jót tenne ha:ugy döntöttem ,hogy magamra tetováltatom a nevét.Persze nem divatbol,és nem akarok feltünőt,nem mutogatni akarom,csupán magam miatt,és az elhunyt testvérem miatt.Azért ide tettem fel a kérdést,hátha van valakinek tapasztalata tetoválás ügyben.Picikét szeretnék,nem feltünő helyen.Talán derék,vagy csípő,és a teljes nevét,talán egy kis díszítéssel.pár cm-esre gondoltam,nem színesre.A fájdalom nem érdekel,nekem ennyit megér.Mennyibe kerülhet kb egy iylen tetoválás?

Aki sértő,és támadó választ ír,ne haragudjon,az olyat válaszra sem fogom méltatni.

Köszönöm előre a válaszokat.Üdv:Ildikó


2010. febr. 9. 00:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

szia! Sajnálom ami történt a testvéreddel... Ami az árakat illeti horribilis egy apró tetkóért... én kezdő tetoválóként már 6 tetkón túl vagyok és pár ezer forintért (nem tizenezrekért) megcsinálnám neked szívesen ...


ha érdekel írj privátba és a munkáimról képet is küldhetek

2010. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a bokádra is jó volna(oldalt értem)
2010. febr. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!