Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van olyan alapozó/púder, amit...

Van olyan alapozó/púder, amit nem izzadok le az orrom és a szám közötti résznél?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok már mit csinálni. Akárhányszor kisminkelem magam, kismértékben alapozót, és fixálás miatt púdert teszek magamra, de utána észrevehetően kezd levállni az orrom és a szám közötti résznél. Régen nem tapasztaltam ilyet, olyan 2 hónapja van ez, és kezdek kétségbeesni. Próbálkoztam hajspray-vel, messzíről lefújtam a fejem, ennek ellenére is levállt azon a részen az alapozó, és nagyon csúnya foltokat hagyott maga után. Tudtok rá mondani valamilyen tanácsot? Esetleg használna szerintetek a smink tartósító spray?

2015. jan. 28. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy jó minőségű alapozó nem folyik le. Bőrtípusodhoz valót válassz. Minimum egy Bourjois vagy Clinique... vagy ennél jobb márkák közt keresgélj.
2015. jan. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy jó minőségű alapozó nem csúszkál...aztán ha zsíros a bőrőd könnyebben lecsúszkál. Magadnak valót vegyél, egy jó minőségű púderrel. Baba púder (hintőpor) is jó...ha nem száraz, vagy zsíros a bőröd, hanem jó
2015. jan. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg vehetnél smink fixáló sprayt is.
2015. jan. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszotokat! Esetleg tudnátok kimondott alapozót ajánlani, milyet vegyek meg? Nem szeretnék potyára több ezer forintot kiadni, ha mégsem vennék jót.

Illetve a hintőport azt így hogy gondoltad? Kenjem le az arcom valami arckrémmel, rá a hintőpor, és utána az alapozó? ez érdekesen hangzik, ilyenről még nem hallottam

2015. jan. 31. 04:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!